2733
2734

امشب فامیلای شوهرم واسه افطاری دعوتمون کردن پسرشون فوت کرده منم بچم۲۰ روزشه حاضرشدیم که بریم مادرشوهرم گفت نیا ۴۰امه بچت نشده اونام پسرشون ۴۰اش نشده فوت کرده خیلی بدم اومد اینا خرافاته شوهرم ب مامانش گفت بچه رو میبریم خ خالش گفت ن😭😭

مامان آقا دانیال پسر بامزه و شیرین ام خدا به هر کی نداره بهترینشو بده اونایی که دارن هم سلامت نگه داره آمین❣❣💙💙

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
عزیزم اگر به دلت بد میاد نرو

من ک قبول ندارم ابن خرافاتو نرفتم دیگه نشستم کلی گریه هم کردم زبون مادرشوهر تلخع دیگع

مامان آقا دانیال پسر بامزه و شیرین ام خدا به هر کی نداره بهترینشو بده اونایی که دارن هم سلامت نگه داره آمین❣❣💙💙
نه اعتقادنداریم ،اتفاقا دخترم 27روزش،بود پدربزرگ همسرم فوت کرد ومراسماشم بادخترم رفتم

فک کن من پدربزرگ شوهرم بمیره هیج جا نمیتونم برم چون مادرشوهرم میگه نباید جایی بری تا۴۰ ام

خب اگه بری مگه چی میشه ؟

چ میدونم والا فعلا ک دستور از بالا اومد ک نیا مهمونی شوهرم دیگه رفت😒

2738
چ میدونم والا فعلا ک دستور از بالا اومد ک نیا مهمونی شوهرم دیگه رفت😒

😑😑😑😑😑

« فقد ملئت بطونکم من الحرام و طبع علی قلوبکم شکم‌هایتان از حرام پر شده و بر قلب‌هایتان مُهر خورده است.»  امام حسین علیه السلام