1421
1389
عنوان

بیاین لطفا+عکس

252 بازدید | 22 پست

سلام دوستان

میشه بیاید بگید به فرم لبای من کدوم رنگ رژ ببشترمیاد😊😍😗

آخه چرا الکی منو تعلیق کردین😐😓😓 بعداز چندهفته دوری باز برگشتم..هموکاربر سابق اهههههه 97هستم😓😓😓😓😓😓😓باهم مهربون باشیم دیگه.😒

باشه عکس بده

87&pos4دوستاي گلم دوستاي خوبم امضامو تا اخر بخونيد ميخوام براي پسر كوچولوي دوست عزيزمون توي ني ني سايت مرمري ١٣٧٢ كه پسر ش أقا رادمهر مريض شده دعا كنيم تا جون بگيره وبر بيماريش غلبه كنه  كاري كنيم حداقل دل يه مادر شاد شه وبر لبش خنده بياد    

قیمت تورهای پاییزی آنتالیا در علی‌بابا

1401

پایني قشنگ ترع😍

بعضیا هستن که حتی اسمشونم به آدم آرامش میده  آی‌ اَم بعضیا                           متاسفانه نیمه گمشده‌ام بدجوری تو نقشش فرو رفته   اصن پیداش نیس    

فکر کنم مات بیاد هم برق لب خیلی فرم خوش

87&pos4دوستاي گلم دوستاي خوبم امضامو تا اخر بخونيد ميخوام براي پسر كوچولوي دوست عزيزمون توي ني ني سايت مرمري ١٣٧٢ كه پسر ش أقا رادمهر مريض شده دعا كنيم تا جون بگيره وبر بيماريش غلبه كنه  كاري كنيم حداقل دل يه مادر شاد شه وبر لبش خنده بياد    
1376
هر دوتاش خوبه

خودم حس میکنم رژ پررنگ زیاد بهم نمیاد😶

آخه چرا الکی منو تعلیق کردین😐😓😓 بعداز چندهفته دوری باز برگشتم..هموکاربر سابق اهههههه 97هستم😓😓😓😓😓😓😓باهم مهربون باشیم دیگه.😒
1396

هر دوش عالیه عزیزم

دلم خیلی گرفته از نداشتنت از نیامدنت . خیلی وقتها در حد مرگ گریه میکنم زار میزنم .خدایا امتحانت خیلی سخته ای کاش بی نوبت حاجتم را بدهی .خدایا خسته شدم از حرف مردم از ترحم مردم از اسم نازایی و ناباروری و محروم از داشتن فرزند خسته ام از بیمارستان ناباروری از دکترا و نا امید کردنها  خدایا دلم سخت معجزه میخواهد معجزه ای در حد خدا بودنت 😳😔
به فرم لب كه نيست هر دوش به رنگ پوستت مياد

ممنون عزیزم😍

1364