1270
1254

من هر کاری میکنم نخ جمع میشه و چرخم گیر میکنه. از ساعت پنج تا حالا گیر یه زیپ بودم بزور دوختمش. الان میخوام درزها رو بدوزم اما از بس چرخم گیر کرد و نخ جمع کرد عصبی شدم کسی میدونه چرا نخ جمع میشه؟

تنظیمات نخش احتمالا عددش کمه.اونیکه5تا شماره هست اونو بذار روی4

عضویت از تاریخ ۹۲.۴.۲۹ با نام کاربریpeamaneh تایپش همون اول اشتباه ثبت شد دیگه ویرایشش نکردم تا یه روز دیدم بدون‌علت کاربریم ترکیده  
تنظیمات نخش احتمالا عددش کمه.اونیکه5تا شماره هست اونو بذار روی4

ممون عزیزم. گذاشتم رو ۴ .یعتی درست میشه؟ بخدا از عصر تا حالا لنگ یه زیپ بودم بز ر دوختمش هزار بار دوختم و شکافتم حتی پارچه دامنم خراب شد 😣😣

برای دیدین بهترین هتل های کیش 

کلیک کنید

1279
ممون عزیزم. گذاشتم رو ۴ .یعتی درست میشه؟ بخدا از عصر تا حالا لنگ یه زیپ بودم بز ر دوختمش هزار بار دو ...

اصولا تو چرخ ژانومه نخ که جمع میشه یعنی کشش نخ زیاده حالا روی پارچه دیگه بدوز ببین چطوره.شاید جنس پارچه با سوزنت نمیخونه

عضویت از تاریخ ۹۲.۴.۲۹ با نام کاربریpeamaneh تایپش همون اول اشتباه ثبت شد دیگه ویرایشش نکردم تا یه روز دیدم بدون‌علت کاربریم ترکیده  
اصولا تو چرخ ژانومه نخ که جمع میشه یعنی کشش نخ زیاده حالا روی پارچه دیگه بدوز ببین چطوره.شاید جنس پا ...

یعنی بخاطر سوزن هم هست؟ رو پارچه ی پلاستیکی انجام دادم کلا درست مچ نمیشن نخها. راحت با دست باز میشن. اینقدر این چرخ عصبیم کرده استرس گرفتم که نکنه نتونم خیاطی یاد بگیرم. واسه پارچه ی کرپ سوزن شماره ی چنو خوبه؟

8
یعنی بخاطر سوزن هم هست؟ رو پارچه ی پلاستیکی انجام دادم کلا درست مچ نمیشن نخها. راحت با دست باز میشن. ...

اگر پارچه ریون باشه باید یکزن سر آبی بگیری براش.پترچه کرپ شماره14خوبه.در ضمن سوزن ژاپنی بخر استاندارد هستن.چینیا که به درد نخورند نگیر

از بی خاموش روشنش کردم سوخت. فردا باید برم یکی بخرم 

تو اکثر چرخ ها لامپ به عنوان فیوز اصلی کار میکنه. اینو من هم نمیدونستم تعمیر کار گفت احتمالا از آون باشه بدون لامپ درست نمیدونن این چرخ ها 

کاش به آن  روزها برگردم که بزرگترین اندوهم شکستن نوک مدادم بود. کاش 
1167
اگر پارچه ریون باشه باید یکزن سر آبی بگیری براش.پترچه کرپ شماره14خوبه.در ضمن سوزن ژاپنی بخر استاندار ...

اتفاقا فردا باید برم ریون بخرم چون دامن جدید که یادمون داده باید رو پارچه ی   کشی دوخته بشه .ممنون بابات راهنماییتون گلم. واقعا کلافه ام کرده بردمس آموزشگاه مربیم فقط  میاد بالا سرم نگاه میکنه و میره

1241