2703
2553
عنوان

کم پشتی موهای دخترسه ساله

134 بازدید | 18 پست

دخترم 3سالشه موهاش ازنوزادی کم پشت بودیه بارکچلش کردیم.ولی بازم کم رشد وکم حجمه بنظرتون چیکارکنم باباش نمیزاره دوباره کچل کنم میگه زشت میشه تادربیاددوباره.مرسی

برای آرزوم صلوات میفرستی😍🌹😞

کچل کردن هیچ تاثیری تو پر پشت شدن مو نداره

اَینَ الطّالبُ به دَمِ المقتولِ بکربلاء؟....از این به بعد هر تاپیک حس ششمی که ببینم گزارش میزنم!جمع کنید عزیزانم زندگی که داستان نیست که آخرش چی میشه با تلاش و اعتماد به نفس و اعتماد به خدا میشه به موقعش به هر چیز رسید!احساسات خودتونو با حرفای خزعبل یه سری جریحه دار نکنید لطفا:(

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نوه خاله منم خیلی کجل بود

خالم نخود خام میکوبوند تا پودرشه، زرده تخم مرغ محلی بهش اضافه میکرد هفته ای یکی دوبار میذاشت روسرش 

انقدر موهاش پر شد تا الان که ۱۵ سالش شده موهاش پر و خوبه

2720

اصلا کچل کردن‌ موی نوزاد ب این‌دلیل ک پر پشت بشه پایه علمی نداره تازه باعث ضعیف شدن پیاز مو میشه. بهش زینک بده ‌ براش شربت زینک بخر

یه دختر کوچولوی ۲ ساله دارم، باز خدا بهم عنایت کرده و باردارم. دامن تمام‌ منتظرا ب حق فاطمه زهرا سبز بشه
اصلا کچل کردن‌ موی نوزاد ب این‌دلیل ک پر پشت بشه پایه علمی نداره تازه باعث ضعیف شدن پیاز مو میشه. به ...

شربت زینک ایرانی یاخارجی اسمش میگی گلم؟

برای آرزوم صلوات میفرستی😍🌹😞
2714
2706