2726

خانما پسرم ۵ روزه ختنه کردم با روش حلقه امروز برای معاینه بردمش دکتر نگا سوارخش کرد گفت پاد زاید زدی مجاریش کیپ شده 😢😢با پنس بازش کرد اما بازم الان جیشش با فشار و یکمی دو شاخ یکمی هم گریه میکنه قبلش دکتر گفت با چنر بار پماد زدن که خوب بمالی خوب میشه اگه نشد باز بیارش کسی اینجا همچین تجربه ای داره که بچش خوب شده باشه  ای خدا دارم میمیرم از نگرانی 😭 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

با عرض معذرت به هیچ عنوان این راه پیشنهاد نمیکنم ولی یاد خاطره ای از عمه  م افتاد مربوط به ۴۰سال پیش شبیه مورد شما برا پسرش پیش میاد واز اونجایی که به پزشک دسترسی نداشته عمه با دهان مبارک اونجا پسرش میمکه وباز میشه 

شایعترین اتفاقی ک بعد ختنه میفته همین تنگی مجراس نگران نباشید خوب میشه

پس چرا بعضی از خانما میگفتن تا چند سال بچه شون بخاطر این مشکل اذیت شده و بعدش عمل کردن از همین چیزا میترسم بخدا 

پس چرا بعضی از خانما میگفتن تا چند سال بچه شون بخاطر این مشکل اذیت شده و بعدش عمل کردن از همین چیزا ...

اون دیگه کم‌پیش میاد شما مراقبت ها رو بکنید نهااااایتش اینه ک جراحی میکنن ان شا.. ک همینجوری خوب میشه

2706