2410
2553
عنوان

پایین بودن پلاکت و ؟rbc

11748 بازدید | 16 پست

سلام من هشت هفته و دوروزمه ازمایشمو نشون دکتر دادم گفت پلاکت پایینه وrbcگفت پلاکتت یکم پاینه چهار هزارتا کمه دوباره نوشت واسم ازمایش رو،زدم تو نت نوشته پایین بودن پلاکت بخاطر انواع سرطان ها😭کسی بود پلاکتش پایین باشه چ عادی چ حاملگی؟

(دوقلو باردارم) میشه واسم دعا کنید مشکلم حل شه مریضیه خطرناکی نباشه با دلخوشی بمونم بالا سر بچه هام واسشون مادری کنم؟تورو خدا دعام کنید😭

اصلاً به گزینه سرطان فکر نکن 

کمبود پلاکت علت های دیگه ای هم داره 

یک خانومم که حجته مسلمانی ام امام حسین علیه السلامه این جمله را توی فیلمِ روز واقعه ازیک نصرانی که شاهد واقعه ی کربلا بود شنیدم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وا من برات توضیح دادم عزیزم

حالا بشینی الکی گریه زاری کنی بچه ت ناراحت بشه اون حس میکنه غم رو 

که چی ...

اره سرطانه برا من که چهارده ساله درگیرم 

ولی برا زن باردار مشکلی نداره بازم میگم 

امیدوارم اروم بشی چون بدتررریییین چیز الان استرس بی خوده و گریه ...

خودت میدونی .من دیگه هیچی نمیگم 

نگرانیت بیخوده والا ...

به بچه م فکرمیکنم،به حس بارداری ، حس شیر دادن به یه تیکه از وجودخودت و عشقت ، حس نفس کشیدن های ریز ریزش تو بغلم خیلی اوقات تو درونم حمل میکنم . با خودم میگم خدایا میشه من بچه خودم رو ببینم!  🌷   دوستان گلم این امضای من بود سالها ...بعد معجزه خدا رو دیدم دلتون خواست سر بزنید به تاپیک خاطره زایمانم ...امیدوارم خدا به هر کس دلش میخواد به حکمت و مصلحت خودش ببخشه...🥰
2720

سلام عزیزم من پلاکتم خیلی پایین بود هیچ ربطی به سرطان نداره فقط باید ویتامین اي وويتامين سى بخورى جوانه شبدرم خيلى خوبه من اينارو مصرف كردم البته زيادربطى بعه خوردن نداره نهايتا اگه پلاکتت خیلی بیاد پایین دکتر بهت پلاکت تزریق میکنه اصلا جای نگزانی نیست ولی خیلی مواظب خودت باش یکی از علایمش اینه که با کوچکترین ضربه ای بدنت سریع کبود میشه من تو بارداریم فوق العاده پایین بود زیر 100هزار بود ولی بعد اززایمان که آزمایشدادم اومده بود بالا

سلام عزیزم من پلاکتم خیلی پایین بود هیچ ربطی به سرطان نداره فقط باید ویتامین اي وويتامين سى بخورى جو ...

الان من پاهام بیخود کبود میشه

(دوقلو باردارم) میشه واسم دعا کنید مشکلم حل شه مریضیه خطرناکی نباشه با دلخوشی بمونم بالا سر بچه هام واسشون مادری کنم؟تورو خدا دعام کنید😭

عزیزم تو اینترنت بزن نوک انگشتم درد میکنه میاره برات سرطان نوک انگشت..

البته خودمم کم از تو ندارما هرچیم میشه میرم از گوگل جان میپرسم ایشونم نابودم میکنه🙄

به خودم سر زدم..حالش اصلا خوب نیست 🚭

فقط موقع زایمان حتما به دکترت یادآوری کن چون خطرناکه اگه خیلی پایین باشه میری تو کما من موقع زایمانم یادم رفت به دکترم بگم اونوقت خیلی دیر هوش اومدم دکترم میگفت منو خیلی ترسوندی ولی سریع ازم آزمایش گرفته بودن وقتی دیده بودن پلاکتم 70هزاره سریع بهم.پلاکت تزریق کرده بودن اصلا استرس نداشته باش جوانه شبدر حتما زیاد استفاده کن زن باردار قضیش فرق میکنه خودتو با بقیه مقایسه نکن

2714
عزیزم تو اینترنت بزن نوک انگشتم درد میکنه میاره برات سرطان نوک انگشت.. البته خودمم کم از تو ندارما ...

خیلی استرسیم من

فقط موقع زایمان حتما به دکترت یادآوری کن چون خطرناکه اگه خیلی پایین باشه میری تو کما من موقع زایمانم ...

جوانه شب در از کجا تهیه کنم چجوری مصرف کنم اولین باره میشنوم

پلاکتت چنده

نمیدونم گفت چهار هزارتا کمه تو تاپیک قبلیم هست ازمایشم

نگران نباش ایشالله به سلامتی زایمان میکنی بعد زایمان پلاکتات میاد بالا اصلا نگران نباش خیالت راحت از دکترت بپرس بهت اطمینان میده خیالت راحت میشه فقط باید مواظب خودت باشی حتما برو پیش یه دکتر داخلی برات آزمایش مینویسه بهت دارو میده من همه ی این راههارو رفتم با خوردن جوانه شبدر خیلی پلاکتات بالا میاد 

2706