1265
1254
عنوان

بیایین براتون چند تا عکس بزارم دلتون باز شه🙂

| مشاهده متن کامل بحث + 685 بازدید | 71 پست
خاهر منم از اسپانیا عکس میفرسته انگار تابلو نقاشیه بهشته

اسپانیا که بینظیرههههه😍😍😍

فقط زندگی در جهانی را تصور کن که در آن آیینه نباشد. تو درباره ی صورتت خیالبافی می کنی و تصورت این است که صورتت بازتاب آن چیزی است که در درون تو است. و بعد وقتی چهل ساله شدی، کسی برای اولین بار آیینه ای در برابرت می گیرد.وحشت خودت را مجسم کن!تو صورت یک بیگانه را خواهی دید و به روشنی به چیزی پی خواهی برد که قادر به پذیرفتنش نیستی:صورتِ تو،خودِ تو نیست.

وای بعضیا چرا اینننجورین!!! جای اینکه از خوشحالیه دیگران خوشحال شن فقط فکره خودشونن جون فلان چیزو ندارن باید ب بقیه ام زهر کنن 

When  you  recieve at my LEVEL evaluat me before that  you  only take a sit and encourage me 👽

برای دیدین بهترین هتل های کیش 

کلیک کنید

1279
عاره ایرانم خیلی قشنگه کلا بهار همه جا قشنگه

دقیقا 👏👏👏👏👏👏👏

همه جای دنیا زیباست  این ادمای اون اقلیم‌هستن که تعدادیشون بدن

یعسوب الدین، امیرالمومنین حضرت علی علیه السلام: پس از من زمانی بر شما خواهد آمد که در آن زمان چیزی پنهان‌تر از #حق و آشکارتر از باطل نیست و چیزی زیادتر از #دروغ_بستن بر خداوند بلندمرتبه و رسولش وجود ندارد...       "اَلحَمدُلله الَّذی جَعَل اَعدائَنامِنَ الحُمَقاء" صحیفه‌ی سجادیه
8
استارتر ناراحت نشو به بعضیا خوبی نیومده عزیزم

ناراحت نشدم اصلا 

من حال خوبی دارم وقتی این عکسا رو میبینم 

خواستم با بقیه ام به اشتراک بزارم

بعضیا دوست دارن ببینن حالشون بد شه

بعضیام لذت میبرن 

در هر صورت هدف من انتشارهمین حال خوبم بوده

یه نفرم حتی اگه خوشش بیاد خوشحال میشم

فقط زندگی در جهانی را تصور کن که در آن آیینه نباشد. تو درباره ی صورتت خیالبافی می کنی و تصورت این است که صورتت بازتاب آن چیزی است که در درون تو است. و بعد وقتی چهل ساله شدی، کسی برای اولین بار آیینه ای در برابرت می گیرد.وحشت خودت را مجسم کن!تو صورت یک بیگانه را خواهی دید و به روشنی به چیزی پی خواهی برد که قادر به پذیرفتنش نیستی:صورتِ تو،خودِ تو نیست.
چطور رفتی؟کی رفتی؟چقد هزینت شد؟ خیلی عکساباحال بودن😍🐀

قبلا تو یه تاپیکم گفتم کامل عزیزم

1264
استارتر چه کشورایی رفتی؟ کجا برای تفریح بهتره؟ 

من ترکیه رفتم و همین هلند 

جاهای دیگه نرفتم ببینم 

طبیعت اینجا خیلی قشنگه 

فعلا اصلا باغ گل و اینا نرفتم اینا مسیر هرروزمه خیلی دلمو میبره گرفتم 

مرسی عزیزمم عکسات انرژی خوبی داشت 

اهدافی که داریم به این دلیل شکست نمی خورند که توان به ثمر رسوندشون رو نداریم بلکه به این دلیل شکست می خورند که تحت تاثیر حرف های اطرافیانمون قرار می گیریم و سست می شیم! حرف هایی که میتونه از روی ناآگاهی ، ترس، تمسخر، حسادت و … گفته بشه و خواه ناخواه تاثیر خودش رو رو ما خواهد گذاشت. پس چه بهتر که جای دنجی رو برای شروع اهدافمون داشته باشیم دور از چشم همه، نتیجه اینکه : اگه میخواید تو هدفی که انتخاب کردید موفق بشید تا جای ممکن اون رو از بقیه مخفی نگه دارید تا زمانی که احساس کنید به اندازی کافی بهش نزدیک شدید.
مرسی عزیزمم عکسات انرژی خوبی داشت 

❤️❤️❤️❤️

1252