2726
عنوان

نگهداری سیر در یخچال؟؟

1611 بازدید | 21 پست

سلام خانوم گلیا، لطفا بیاید بگید چطور سیر تازه رو نگهداری کنم؟؟؟ تو فریزر یا یخچال؟؟ اگه فریزر بذارم وسایلام بو نمی گیره؟؟

به زنها باید گفت ، یادشان آورد ، که بودنشان ، حال زمین را خوب می کند...🌹

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من سیر رو توی 2تا کیسه بسته بندی میکنم بعد فریزر میزارم چون اگر کیسه نازک باشه همه چیز بو میگیره در ظرف دربسته هم بزاری خوبه 

اول توی کیسه بزار بعد درشو ببند بعد بزار ظرف در بسته و فریزر بزار

کاربر قدیمی هستم .(آفتاب)😊کارهای تم تولد انجام میدم.از 1388اینجام

من دون دون کردم ی لایه از پوستشو گذاشتم روش بمونه ریختم توشیشه گذاشتم فریزر،،اصلانم بونمیگیره یخ هم نمیزنه همون لحظه برش میزنم،،،

🌺برای سلامتی وظهور آقا امام زمان عج صلوات🌺خدایا از اون شادیا که ناخودآگاه آدمو به سجده میندازه به همه‌مون بده. 😊💚  صد سال دیگه من،تو،او.... هیچ کدوم نیستیم،باورت میشه؟....کاش مهربون باشیم💔❤‏چقدر قشنگه این دعا که میگه:وَلا تُعَنِّنی بِطَلَبِ ما لَم تُقَدَّرلی فیهِ رِزقاً[خدای خوبم در جستجویی انچه برایم مقدر نکرده ای، خسته ام نکن]🙌💙🙏استادی می‌گفت:اگر تو کسی را ملاقات کنی و قلبت بکوبد، دستانت بلرزد و زانویت سست شود، این عشق نیست! وقتی تو محبوبت را می‌بینی آرام می‌شوی. نه دلهره‌ای، نه تلاطمی...💗💓💚😊

شنیدم پوست میکنن میزارن تو روغن

السلام علیک یا اباعبدالله و علی الارواح التی حلت بفنائک، علیک منی سلام الله ابدا ما بقیت و بقی اللیل و النهار و لا جعله الله آخر العهد منی لزیارتکمالسلام علی الحسین و علی علی بن الحسین و علی اولاد الحسین و علی اصحاب الحسینو رحمة الله و برکاته
من از عید فریز کردم. بو نگرفته یخ هم نمیزنه. درمیارم دو دقیقه بعد راحت برش میزنم. 

چطوری؟؟ میشه بگین؟؟

آخه مامانم گذاشته داخل فریزر، در فریزر رو که باز میکنی بوی سیر میزنه بیرون

تو فریزر بسته بندی کن هر وقت خواستی استفاده کن چند ساعت قبل دربیار .مث روز اول تازس😁

گوشت و سبزیجات بوی سیر نمی گیره؟؟

من سیر رو توی 2تا کیسه بسته بندی میکنم بعد فریزر میزارم چون اگر کیسه نازک باشه همه چیز بو میگیره در ...

ممنون از راهنماییت🌷

با پوست میذارید فریز ؟

من با پوست که رو حبه هاش هست اونم یه لایشو گذاشتم بمونه هم خشک نمیشه تو فریزر هم بو نمیگیره وسلیلا،،دیدیاگه ب مواد تو فریزر اگه چیزی روش نکشی مثل مشما فریزر نکشی رنگش تغییر میکنه خشکم میشه مثل گوشت سبزی،،منم حبه هاشو اول نیخواستم تک تک تو مشما فریزر ببندم بعدش دیدم پوست خودش بمونه بهتره،بعد ریختم تو شیشه گذاشتم تو فریزر یخچال

🌺برای سلامتی وظهور آقا امام زمان عج صلوات🌺خدایا از اون شادیا که ناخودآگاه آدمو به سجده میندازه به همه‌مون بده. 😊💚  صد سال دیگه من،تو،او.... هیچ کدوم نیستیم،باورت میشه؟....کاش مهربون باشیم💔❤‏چقدر قشنگه این دعا که میگه:وَلا تُعَنِّنی بِطَلَبِ ما لَم تُقَدَّرلی فیهِ رِزقاً[خدای خوبم در جستجویی انچه برایم مقدر نکرده ای، خسته ام نکن]🙌💙🙏استادی می‌گفت:اگر تو کسی را ملاقات کنی و قلبت بکوبد، دستانت بلرزد و زانویت سست شود، این عشق نیست! وقتی تو محبوبت را می‌بینی آرام می‌شوی. نه دلهره‌ای، نه تلاطمی...💗💓💚😊
با پوست میذارید فریز ؟

من تا حالا امتحان نکردم، اصلا بلد نیستم😁

ولی مامانم بدون پوست میذاره داخل پلاستیک، فریزرش بوی سیر می گیره

2706