1147
1273
خوش ب حالش😐

اره بخدا خیلی از این بابت حسرت میخورم که پوستم مثه پوست اون نیست سبزه س خیییلیییییی ولی پوستش عالیه من سفیدم جوش میزنم زودی صورتم نشون میده 😔😔

با چیکادو  بهترین هدیه را برای عزیزان خود ساده ، سریع و هوشمندانه انتخاب 

و در قرعه کشی های دوره ای چیکادو شرکت کنید.

سلام گلم از اول پیامارو بخون شاید چیزی پیدا شر

چشم عزیز. خوندم. اب و هوا هم خیلی روی پوست تاثیر داره.شهرشما فکر کنم افتاب و اب و هواش مناسب نباشه. باید حتما برین دکتر ضد افتاب معرفی کنه. اینجا هرکسی یه چیزی میگه.اکثرا هم از تهرانن که اب و هواش برای پوست عالیه.من یه مدت رفتم موندم تهران کلا اب رفت زیر پوستم   

1258
چشم عزیز. خوندم. اب و هوا هم خیلی روی پوست تاثیر داره.شهرشما فکر کنم افتاب و اب و هواش مناسب نباشه. ...

بی بلا مهربونم 

وای خوش به حالشون بخدا من بوشهرم پوستم سوخته البته میدونی من همیشه حیفم میومد برای پوستم هزینه کنم مثلا میرفتم پنکک بخرم میگفت این ۲۰ این ۷۵ میرفتم اون ۲۰ تومنیه رو برمیداشتم دیگه چند وقت پیش شوهزم گفت تو جوونی یه زن همیشه باید بهترین مواد ارایشی رو برای پوستش بگیره پوستت خیلی بدشده دیگه خجالت کشیدم

بابونه رو میذارم تو کتری . وقتی جوش اومد  حوله میکشیم رو سرم رو بخور میدم . با دستگاه بخور چند ...

🤣 ممنون از توضیحات کاملت من با بوته ندارم چیکارکنم

من زنم.... در گلوی زمین گیر کرده ام قدری حرف می خواهم و کمی آزادی!!! دوباره سیب بچین حوا من خسته ام بگذار از اینجا هم بیرونمان کنند‏‎‏‎‏‎‏
1221
اره بخدا خیلی از این بابت حسرت میخورم که پوستم مثه پوست اون نیست سبزه س خیییلیییییی ولی پوستش عالیه ...

منم مث شمام..حالا تصمیم گرفتم تا 40 روز چندتا از پیشنهادای بچه هارو عملی کنم ببینم نتیجه میده تازه وکسم کردم پوستم نازکه همه جام جوش زد جاش مونده رنگ پوستمم گندمی روشنم اصن داغون شوه بدنم

برو همون عطاری که میره به فروشنده بگو برای پوست صورتم اومدم چیا داری

نمیدونم کجا میره اینم خواهرشوهرم گفت که یه پودر کرم رنگی تو وسایل فلانی دیدم گفته اینو از عطاری میگیرم یه بار رفتم عطاری گفتم یه پودر خوب واسه صورت بده همه چی اورد جز پودر کرم رنگ

1226

استارتر پوست ارثی است متاسفانه خیلی نمیتونی تغییرش بدی فقط میتونی کمک کنی که خرابتر نشه با استفاده از ضد افتاب و اسپری گلاب ...و ماسکهای خانگی نه ازاینا که توی مغازه هستن...

مادر فقط اونی نیست که وقتی جواب مثبت آزمایش بارداری رو میگیره و از خوشحالی اشک شوق می ریزه و واسه سورپرایز کردن همسرش لحظه ها رو میشماره...اونی که جواب منفی رو میگیره و تا خونه عینک افتابی رو نقاب صورتش میکنه .. سرش رو پایین میگیره و اشک تلخ حسرت می ریزه و مدام با خودش میگه جواب همسرم رو چی بدم ... اونم مادره...مادر فقط اونی نیست که با شوق و ذوق به همه خبر بارداریشو میده و از همون روز اول واسه اومدن نی نی برنامه ریزی میکنه ....اونی که با صدای گرفته به همسرش میگه:بازم منفی بود .... اونم مادره...مادر فقط اونی نیست که با عشق و هیجان برای نی نی سیسمونی میخره و همه بهش تبریک میگن ...اونی که چشمش تو بازار به یه لباس کوچولو میفته و دلش ضعف میره ... یواشکی لباس رو میخره و از ترس حس ترحم دیگران ... آرزوهاشو گوشه کمد پنهان میکنه و گاهی تو خلوتش لباس رو بغل میکنه و می بوسه ..اونم مادره....مادر فقط اونی نیست که توی مهمونی ها هرموقع ازش اسم فرزندش رو می پرسند چشم هاش برق بزنه و با افتخار اسم بچه ش رو به لب بیاره ...اونی که سالهاست اسم انتخاب کرده و هرجا اون اسم رو میشنوه دلش میریزه و چشم هاش خیس میشه ... اونم مادره ...مادر فقط اونی نیس که بچشو تو شکم نگه میداره و بعد از ۹ ماه به دنیا میاره...اونی که با تمام مهربونیش یه نفرو از وجود خودش میدونه و عاشقانه بزرگش میکنه اونم مادره...مادر فقط اونی نیس که ۹ ماهه بارداری رو شبانه روز با بچش عشق کنه و لحظه شماری کنه واسه اومدنش...اونی که لحظه ی انتظارش با بارداری فرق داره و منتظرِ ببینه چه بچه ای تو بغلش قراره اروم بگیره اونم مادره...آره دوست من ... همه منتظرا مادرن... ای کاش هیچ کس دل یه منتظر رو خواسته و ناخواسته نشکنه و همه باور کنن... اونم یه مادره.
بی بلا مهربونم  وای خوش به حالشون بخدا من بوشهرم پوستم سوخته البته میدونی من همیشه حیفم میومد ...

اره میدونم چی میگی. من خودمم این مشکلو دارم فکر جیب بابا رو میکنم   بخاطرهمین موندم روی دستشون. منم کرمانم اب و هواش خوب نیست. ولی سه ماه رفتم تهران موندم باور نمیکنی چقدرپوستم روشن و شفاف و صاف شده بود.اینجا افتابش پوستو میسوزونه. ضد افتاب حتما بزن حتی توی خونه و حیاط هم بی رنگ بزن اگر بیشتر وقتها خونه ایی. برو دکتر بهت میگه پوستت چه جنسیه

1241