1147
1273

خدا بهتون آرامش بده 

صلوات فرستادم برای بهتر شدن حالتون 

میگما ...کاش  نخست وزیر ژاپن می موند ایران و رئیس جمهور خودمون ، ب جاش میرفت ژاپن  ، تا یکبار برای همیشه متوجه میشدیم ، ایراد از مدیریت یا از جای دیگه ..... 😅                                                                                                انقدر دلم ازین چوب های جادو گری می خواد😃 ... بزنم ب خونه ، خونه بررررق  بیوفته ... بزنم ب ظرفها ، ظرفها شسته شه ... بزنم ب لباسها ، لباسها اتو شه ...  بزنم ب کتابها ، خونده شه و داخل مغزم جا گیر  بشه !!!😄  عین تو کارتون ها ، یه صدای جیلینگ جیلینگی هم بده ، ذوق کنم 😁

با شرکت در قرعه کشی چیکادو برنده ساعت اوریجینال جاست کاوالی باشید

کلیک کنید

الهم صل علی محمد و ال محمد

خدایا به وقت این اذان ب استارتر ارامش بده

پرنده های قفسی..عادت دارن ب بیکسی..عمرشونوبی همسفر...طی میکنن کنج قفس..نمیدونن سفر چیه...عاشق در بدر کیه..هرکی بریزه شادونه...فکرمیکنن خداش اونهی عمره بی نصیبن..بااسمون غریبن...این همه نعمت ازتو..همیشه بی نصیبن..نمیدونن ب کی بگن ستاره..نمیدونن دنیاچرابهاره‌...نمیدونن عاشق میشه چ اسون...پرنده زیربارون
1258
1274

عزیزم الا به ذکر الا وتطمئن القلوب رو تکرار کن.

تاپیکمو بخون از اول اول.

امیدوارم نشونه خوبب باشه براتون.

تاپیکامو بخونید بدرتون میخوره. امضا بخونید..درحال انجام بازی فراوانی ازخودم مچکرم به خاطر همه خوبیایی که دارم.از خدایم، فرشته هایم؛میکاییل جبرییل شموئیل رافائل، از خواهرم که جزوه را به من داد از دوستای خواهرم که جزوه رو بهش دادن. از استادانم مطلب برازنده ساناز جون اسبقی دکتر احمد حلت دکتر آزمندیان .اقای عزیز ، عباسمنش. .   از همه کسانی که کمک کردند زندگیم را کشف کنم ممنون ومچکر وسپاس گذارم. همسرم  مرسی که هستی. 

ایت الکرسی رو برات میخونم

تاپیکامو بخونید بدرتون میخوره. امضا بخونید..درحال انجام بازی فراوانی ازخودم مچکرم به خاطر همه خوبیایی که دارم.از خدایم، فرشته هایم؛میکاییل جبرییل شموئیل رافائل، از خواهرم که جزوه را به من داد از دوستای خواهرم که جزوه رو بهش دادن. از استادانم مطلب برازنده ساناز جون اسبقی دکتر احمد حلت دکتر آزمندیان .اقای عزیز ، عباسمنش. .   از همه کسانی که کمک کردند زندگیم را کشف کنم ممنون ومچکر وسپاس گذارم. همسرم  مرسی که هستی. 
1226
1241