2726
عنوان

كي بلده جواب ازمايش رو بگه

| مشاهده متن کامل بحث + 168 بازدید | 23 پست
میری دکتر بهت داروهای آنتی آندروژن میده خوب میشی 

عوارض داره؟؟چاق نميشم؟موهاي زايد از بين ميره؟؟

رد شدو ديد كه در مخمصه اي ناجورم.من از آن روز به بازمانده شدم مشهورم.اوج درماندگي ام گفت موفق باشي😕يادم افتاد همان جمله سر كنكورم😔                                                               من پشيمان نيستم اما نميدانم هنوز،،،دل چرا در بازي نيرنگ ها يكرنگ بود....
عوارض داره؟؟چاق نميشم؟موهاي زايد از بين ميره؟؟

ن باید بخوری حتما 

دارو های آنتی آندروژن ک الان نیاز داری باعث میشه هورمونات درست شه 

موهای زائدت از بین بره 

اتفاقا اصلا چاق نمیکنه 

حتی صدات هم نازک تر میشه 

💜

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

ن باید بخوری حتما  دارو های آنتی آندروژن ک الان نیاز داری باعث میشه هورمونات درست شه  مو ...

باسنم يه دفعه بي دليل تخت شد اونم خوب ميشه؟سينم بزرگ نميشه؟؟

رد شدو ديد كه در مخمصه اي ناجورم.من از آن روز به بازمانده شدم مشهورم.اوج درماندگي ام گفت موفق باشي😕يادم افتاد همان جمله سر كنكورم😔                                                               من پشيمان نيستم اما نميدانم هنوز،،،دل چرا در بازي نيرنگ ها يكرنگ بود....
باسنم يه دفعه بي دليل تخت شد اونم خوب ميشه؟سينم بزرگ نميشه؟؟

اون بخاطر اینه لاغر شدی 

اگرم تاثیر بذاره خیلی کم. بیشتر باعث میشه موهای زائدت از بین بره و صدات نازک تر بشه و قاعدگیت تنظیم بشه و این چیزا 

💜
2728
اون بخاطر اینه لاغر شدی  اگرم تاثیر بذاره خیلی کم. بیشتر باعث میشه موهای زائدت از بین بره و صد ...

ممنونم گلم

الان اگه من همچین تاپیکی داشتم همینم مسخره میکردی میکوبوندی تو سرم😐😐😐

ببین بی خیال..بیا واقع بین باشیم

هبچکسه هیچکس کامل نیس ولی خصوصیات اخلاقین که ارزش یه انسانو بالا میبرن😊

انقد تو یه سایت عمومی خودتو منفور نکن و شخصیتتو له نکن..باور کن دیگران فقط به حالت ترحم میکنن

مهربانی تنها زبانیست که ناشنوا میتواند بشنود و نابینا میتواند ببیند.  
الان اگه من همچین تاپیکی داشتم همینم مسخره میکردی میکوبوندی تو سرم😐😐😐 ببین بی خیال..بیا واقع بین ...

اي كاش زودتر خوب بشي😭😭خيلي دلم برات سوخت

چقدر بهت فشار اومد رگباري كامنت ميدي

زحمت نكش من نميخونمشون

عزيزم رو شخصيتت كار كن

دكتر خوب خواستي خصوصي پيام بده يكي از دوستام روانپزشكه

اي كاش زودتر خوب بشي😭😭خيلي دلم برات سوخت چقدر بهت فشار اومد رگباري كامنت ميدي زحمت نكش من نميخون ...

😂😂😂😂😂😂😂😂

نبایدم بخونی عشق شیرینم😘😘

خو حالا سکته نکن😂😂😂 میخوای غذرخواهی کنم ازت اروم بگیری😂😂😂😂

مهربانی تنها زبانیست که ناشنوا میتواند بشنود و نابینا میتواند ببیند.