2703
2553

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تلا میکنم برای هرکار حلالی که رضایت خداتوشه بنابراین میشه 

چیزی هم که سخت باشه بله با همه وجودم میسپارم به خودش😍😍😍😛😍

صُمٌّ بُكْمٌ عُمْيٌ فَهُمْ لَا يَرْجِعُونَ   سوره بقره آیه ۱۸                       ((لا إِلهَ إِلَّا أَنْتَ سُبْحانَک إِنِّی کنْتُ مِنَ الظَّالِمِینَ)) 
2720
نمیده لامصب

لامصب😐😐

شاید واسه همین حرف زدنته خدا بهت هیچی نمیده. دیر امدی نخاه زود برو😂😂

بی شوخی.‌ چه کاری از دستمون بر میاد جز صبر

حجاب یعنی زنده باد عشق ❤️(( از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی که زنانگی تان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌ اش.(امام موسی صدر)))

ببين من تجربه بهم ثابت كرده كه به خدا ميگم هر چي تو بخواي بعد گاهي يه اتفاق بد ( نه كوچك بزرگ مثل از دست دادن عزيزانم ) افتاده باهاش قهر كردم كلا نق و .... بعد دوباره آشتي كردم 😐😐😂😂😂من ميگم اما اون ميدونه من كيم 🤣🤣

تو نيم ديگر من نيستي تمام مني ....👨‍👩‍👧♥️ 
2714

اره میسپارم

حتم دارم بهترینها رو بهم میده

ولی دلم از خودم قرص نیست ک تمام تلاشمو نکردم🙂

مرا از رنج های عاشقی بیهوده ترساندی، فقط سربسته می گویم،   طبیب ازخون نمیترسد.
پس آزمون و امتحان های الهی رو چی میگیء؟

چه  ربطی داره ؟

آزمون رو هم قاطی روزه مره زندگیتون نکنید.مگه چندبار پیش امد حضرت یوسف امتحان بشه بابت روبه رو شدن با زلیخا ؟چندبار حضرت ابراهیم امتحان شد بابت سر برید بچه اش ؟ ما آدم های معمولی که دیگه همچین امتحاناتی ندارم خدایش.

آدم دروغ میگه چوبشو میخوره البته اگه پرویی نکنه ، بنظرم پروردگار بزرگوار تر از این حرف هاست آبرو شو حفظ میکنه.

مقصر دردسر هامون خودمونیم

سلام 

بببین وقتی میسپاری بخدا یعنی هر چی درسته هونو انجام بده. من تو زندگیم خیلی چیزا بودکه  پامو کردم تو یه کفش ک اینو میخوام باورت نمیشه خدا داد بهم کائنات سریع دادن بهم 

اما خیلییییی بد پیش رفت .

اما بعضی وقتا کن سپردم به خودش به بهترین نحو برام انجامش داد.

جذبمراقبه بافرشتگان بیوکنزی بازی فراوانی.مچکرم به خاطر همه خوبیایی که دارم.از خدایم، فرشته ههایم؛میکاییلجبرییل  شموئیل رافائل از خواهرم که جزوه را به من داد از دوستای خواهرم که جزوه رو بهش دادن. از استادانم مطلب برازندهساناز جون اسبقی دکتر احمد حلت دکتر آزمندیان .اقای عزیز ، عباسمنش. .   از همه کسانی که کمک کردند زندگیم را کشف کنم ممنون ومچکر وسپاس گذارم. همسرم  مرسی که هستی. 
بلاخره ما نفهمیدیم از خدا بخواهیم یا با قانون جذب و کائنات  بخوایم میشه یکی که میدونه بهم بگه& ...

خدا گفته کافیه تو بخوای ک من بهت بدم در واقع همون قانون جذب ی جورایی مکمل هستن خواستن و دعا کردن تا برسیم ب اون چیزی ک می‌خوایم قسمتی از قانون جذب شکر گزاری از خدا بخاطر داشته هامون

چه  ربطی داره ؟ آزمون رو هم قاطی روزه مره زندگیتون نکنید.مگه چندبار پیش امد حضرت یوسف امتحان ب ...

یوسف مگه امتحانش فقط روبه روشدن با زلیخا بود این همه سال بیگناه رفت زندان پس چی؟ 

بنظر من امتحان ها و آزمون های الهی سختتر از این حرفاست ما فقط باید یاد بگیریم بگیم چشم صبرکنیم  امیدوارباشیم و تلاش کنیم ک همه اینا باهم خیلیی سخته 

و اینجاست ک معیار آدما مشخص میشه 

2706