2726
عنوان

حقوق دانشجویی

2824 بازدید | 26 پست

سلام دوستان

کسی اطلاع داره که دانشگاه شهید بهشتی یا کلا دانشگاه های سراسری چجوری حقوق میدن؟ به همه ی رشته ها حقوق ماهانه میده دانشگاه؟ چقدر میده؟ کلا میشه اطلاعات بدین بهم، من هیچی راجع به این نمیدونم آخه :(

تاجایی که من میدونم فقط دانشجویان دانشگاه فرهنگیان حقوق میگیرن

علوم پزشکی که نمیده

ولی تقریبا ترمی ۶۰۰ ۷۰۰تومن وام دانشجویی میده 

خانه ات را باد برد..توهنوزم نگران وزش باد در موی منی؟؟؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

الان نمیدونم  ولی دهه شصت وهفتاد دانشگاه های دولتی یه پولی به دانشجوهاشون ماهانه پرداخت میکردن ولی الان دیگه فکر نمیکنم اینکارو انجام دهند

یک خانومم که حجته مسلمانی ام امام حسین علیه السلامه این جمله را توی فیلمِ روز واقعه ازیک نصرانی که شاهد واقعه ی کربلا بود شنیدم
2728
تاجایی که من میدونم فقط دانشجویان دانشگاه فرهنگیان حقوق میگیرن علوم پزشکی که نمیده ولی تقریبا ترمی ...

میدونی حقوق دانشگاه فرهنگیان چقدره ؟؟

یه صلوات برای رسیدن به حاجتم بفرستین 😊😊
تاجایی که من میدونم فقط دانشجویان دانشگاه فرهنگیان حقوق میگیرن علوم پزشکی که نمیده ولی تقریبا ترمی ...

وام چیه دقیقا؟ ولی من توی همین نی نی سایت دیدم یه خانوم میگفت پرستاری خونده بهش 1 و نیم میلیون ماهانه میداد دانشگاه

وام چیه دقیقا؟ ولی من توی همین نی نی سایت دیدم یه خانوم میگفت پرستاری خونده بهش 1 و نیم میلیون ماهان ...

وام دیگه 

هر ترم ثبت نام میکنی ۶۰۰ ۷۰۰ وام میدن بعدا که مشغول خدمت شدی از حقوقت کسر میشه

ب هیچ دانشجوی علوم پزشکی حقوق نمیدادن و نمیدن ایشون نمیدونم چطور گفته اونم ۱ونیم میلیون

خانه ات را باد برد..توهنوزم نگران وزش باد در موی منی؟؟؟
2706