1421
1411
عنوان

حقوق دانشجویی

203 بازدید | 25 پست

سلام دوستان

کسی اطلاع داره که دانشگاه شهید بهشتی یا کلا دانشگاه های سراسری چجوری حقوق میدن؟ به همه ی رشته ها حقوق ماهانه میده دانشگاه؟ چقدر میده؟ کلا میشه اطلاعات بدین بهم، من هیچی راجع به این نمیدونم آخه :(

تاجایی که من میدونم فقط دانشجویان دانشگاه فرهنگیان حقوق میگیرن

علوم پزشکی که نمیده

ولی تقریبا ترمی ۶۰۰ ۷۰۰تومن وام دانشجویی میده 

خانه ات را باد برد..توهنوزم نگران وزش باد در موی منی؟؟؟

الان نمیدونم  ولی دهه شصت وهفتاد دانشگاه های دولتی یه پولی به دانشجوهاشون ماهانه پرداخت میکردن ولی الان دیگه فکر نمیکنم اینکارو انجام دهند

یک خانومم که حجته مسلمانی ام امام حسین علیه السلامه این جمله را توی فیلمِ روز واقعه ازیک نصرانی که شاهد واقعه ی کربلا بود شنیدم

مامان باباهای عزیز میدونین پول آپ مای بیبی چیه؟

یک پوشک شورتی نازک و نرم، باقدرت جذب بالا. که کش مخصوص 360 درجه دور کمر آن، آزادی وابتکار عمل بیشتری به دلبند شما می ده

برای اطلاعات بیشتر ما رو دنبال کنید

1390
تاجایی که من میدونم فقط دانشجویان دانشگاه فرهنگیان حقوق میگیرن علوم پزشکی که نمیده ولی تقریبا ترمی ...

میدونی حقوق دانشگاه فرهنگیان چقدره ؟؟

یه صلوات برای رسیدن به حاجتم بفرستین 😊😊
تاجایی که من میدونم فقط دانشجویان دانشگاه فرهنگیان حقوق میگیرن علوم پزشکی که نمیده ولی تقریبا ترمی ...

وام چیه دقیقا؟ ولی من توی همین نی نی سایت دیدم یه خانوم میگفت پرستاری خونده بهش 1 و نیم میلیون ماهانه میداد دانشگاه

1394
وام چیه دقیقا؟ ولی من توی همین نی نی سایت دیدم یه خانوم میگفت پرستاری خونده بهش 1 و نیم میلیون ماهان ...

وام دیگه 

هر ترم ثبت نام میکنی ۶۰۰ ۷۰۰ وام میدن بعدا که مشغول خدمت شدی از حقوقت کسر میشه

ب هیچ دانشجوی علوم پزشکی حقوق نمیدادن و نمیدن ایشون نمیدونم چطور گفته اونم ۱ونیم میلیون

1396
وام دیگه  هر ترم ثبت نام میکنی ۶۰۰ ۷۰۰ وام میدن بعدا که مشغول خدمت شدی از حقوقت کسر میشه ب هی ...

چرا دوره کارورزی پزشکی یا همون اینترنی حقوق میدن بهشون

میشه برام صلوات بفرستید که اراده پیدا کنم تا به خواسته های دیرینه م برسم🙏🏻

تمام دانشکده های افسری ودانشکده علوم قضایی و فرهنگیان به دانشجو هاشون حقوق میدن بقیه دانشگاه دولتی هستن یا پیام نور وآزاد و غیر انتفاعی یا‌پردیس های خود گردان سوالی بود در خدمتم سه ساله انتخاب رشته های کنکور های علوم انسانی رو میزنم ۹۰درصد به بالا راضی بودن

چرا دوره کارورزی پزشکی یا همون اینترنی حقوق میدن بهشون

اون آره اون دیگه آخراشه یعنی  آخرین دوره پزشکی عمومی هس طرف تو بیمارستان یجورایی داره کار میکنه دیگه 

1391