2726
عنوان

سوال

111 بازدید | 13 پست

سلام دوستان گل.من نامزد هستم و دیروز با نامزدم رابطه داشتیم ولی دخول نبود اصن .من باکره هستم.نامزدم میگه من مطمئنم که هیچی نریخت داخل واژن .اندازه یه قطره ریخت روش ( قسمت بالا )ک خودم  پاکش کردم.الان میترسم نکنه حامله شم😢 ما نامزدیم و فعلا نباید حامله شیم مادر شوهرم بدجور حساسه رو این قضیه.من 19 خرداد وقتمه.

به نظتون ممکنه حامله شم؟ دیشب یه قرص ال دی هم انداختم😢 ممنون میشم از این استرس نجاتم بدید😢

تعداد رای : 10
نظرسنجی
بله
0
0%
نه
10
100%

وقتی عقد کردی میشه شوهر،نه نامزد

دوستای نی‌نی‌سایتیِ عزیزم،دارم همه چیزو از اوّل شروع میکنم (اینبار تنهایی💪)،برام دعا کنیدموفق بشم،مرسی از همتون،مرسی از دعاهای قشنگتون،دوسِتون دارم❤💋

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

عزیزم مردم کامل میریزن داخل باز حامله نمیشن شما یه قطره پاک شده میخوای حامله بشی😐

من زنی ۲2 ساله ام که به انتخاب اینجانب۱۶سالگی مزدوج شده و در۱۷سالگی خدا به وی فرشته کوچولویی عطا کرده و من مادردختری به نام سِودا شدم و درحال حاضر وظیفه زندگی بخشیدن به هدیه دوم خدا رو به پایان رسانده و پرورش گل پسری به نام سام را به عهده دارم😎💪🏻
خخخخخ چه کنم جوونیه و جاهلی ترس برم داشته اخه مادرشوهرمن خیلی حساسه 

😂😂😂چندسالته مگه؟بیخیال باو هرچقدر بیشتر حساس بشی بدتر میشه

من زنی ۲2 ساله ام که به انتخاب اینجانب۱۶سالگی مزدوج شده و در۱۷سالگی خدا به وی فرشته کوچولویی عطا کرده و من مادردختری به نام سِودا شدم و درحال حاضر وظیفه زندگی بخشیدن به هدیه دوم خدا رو به پایان رسانده و پرورش گل پسری به نام سام را به عهده دارم😎💪🏻
18 تازه شدم😀

اوووو بزرگی دیگه من ۱۸ بودم بچه داشتم😆

[QUOTE=91358369]اوووو بزرگی دیگه من ۱۸ بودم بچه داشتم😆[/QUOTE خخخ چه جالبب انشالله سلامت باشی😀

ممنون عزیزم همچنین