2726
میگه من این غذانمیخورم اینو میخام اونو نمیخام  دقیقا مثل بچه ها  سر غذاخوردنش خستم کرده ...

بهش بگو من اینو بلد بودم تو بلدی خودت اون چیزی رو که دوست داری درست کن

براش بزار بگو خواستی بخور نخواستی برو از بیرون برای خودت چیزی بگیر بخور😞

واقعیت همونه که من گفتم، رضایت خلق الله رضایت خداست

هرجور راحتین.میتونید قبول نکنید اجباری نیست.میتونید اصلا ریپلایممم نکنید.اگه قبول ندارید

اگه برای حاجتم دعا کردی بگو تا برات آیت الکرسی بخونم🌹

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چون  درختی در صمیم سرد و بی ابر زمستانی هر چه برگم بود و بارم بود هر چه از فرِّ بلوغ گرم تابستا ...

وای شادی قربونت برم من

چقدر قشنگ بود خیلی کیف کردم 😄اسکرین شات گرفتم 😙

لغو کاربری شده بودم خخخخ 

دفتر خاطرات 6 سال قبلمو پیدا کردم :) همش نوشتم کاش من و علی تا آخر عمر با هم بمونیم :|                  حالا نموندنمون هیچ :(          چرا هر چی فکر میکنم یادم نمیاد علی کیه ؟  :/
وای شادی قربونت برم من  چقدر قشنگ بود خیلی کیف کردم 😄اسکرین شات گرفتم 😙 لغو کاربری شده بودم ...

خوش اومدی عزیزم!💜💜

سراغتو چند بار از بچه ها گرفتم.

خوشحالم دوباره پیشمون برگشتی.

رنگ در رنگ و‌ به هر رنگ هزارانش طیف           نغمه در نغمه و هر نغمه به یاد یاران
2728
خوش اومدی عزیزم!💜💜 سراغتو چند بار از بچه ها گرفتم. خوشحالم دوباره پیشمون برگشتی.

مرررسی عشقم❤💜❤

دفتر خاطرات 6 سال قبلمو پیدا کردم :) همش نوشتم کاش من و علی تا آخر عمر با هم بمونیم :|                  حالا نموندنمون هیچ :(          چرا هر چی فکر میکنم یادم نمیاد علی کیه ؟  :/
بهش بگو من اینو بلد بودم تو بلدی خودت اون چیزی رو که دوست داری درست کن براش بزار بگو خواستی بخور نخ ...

منم همینو میگم بعد یا میره برون یا یک چیزی درس میکنه 

ولی در تلافیش بهم زور میگه مثلا ازخونه نرو بیرون یا ماهانه قطع کن 

کلا ک نمیزاره برم سرکار

منم همینو میگم بعد یا میره برون یا یک چیزی درس میکنه  ولی در تلافیش بهم زور میگه مثلا ازخونه ن ...

خوب بگو من قصد ناراحت کردنتو ندارم فقط خواستم بگم همونطور که تو از شنیدن این حرف ناراحت میشی منم ناراحت میشم

در ضمن آشپزی ربطی به محدود کردن نداره(اینو روش تاکید نکن وگرنه به عنوان نقطه ضعف بیشترش میکنه)

بعدشم بگو عزیزم من نمیخوام انقدر اذیت بشی روزه نگیر

من دیروز مطب دکتر بودم. دکترم میگفت من اگه خدا بودم می گفتم هیشکی تو این زمونه روزه نشه. از بس رو همه فشار هست، روزه هم که میشن دیگه بدتر. خدای این طور روزه گرفتن رو کهبعدش بنده هاش پاچه هم رو بگیرن نمی خوادو البته دور از جون همه

[QUOTE=91355264]چه سخت عزیزم  خدا همه مارو هدایت کنه همچنین همسرت رو از خواب غفلت بیدار کنه که ...

سلام عزیز ژاعات قبول بنظرم بهتره یه شغل شریف و حلال پیداکنی

کلاسی

ورزشی

اینجپری بهترمیشه وضعتون، بخصوص سرکاربری دیگه مجبور نمیشی  باج بدی بابت بدرفتاریش

سربازی هستم/که به کشتن وقت میروم/تا دوردستها/پرچم دشمن خانگی.....من مومن یامذهبی به معنای کاملش نیستم، فقط دوست دارم که باشم_مشغول فراگیری چهارمین رشته تحصیلیم هستم.من عاشق  کمک کردنم : از طب سنتی واسلامی،سلامت،روانشناسی،مسایل مذهبی،ادبیات و فرهنگ و برخی موضوعات اطلاعات نسبی دارم : اگر ضرورتی بود بپرسید،شاید کمکی ازم براومد _از همه مهمتر:من محتاج دعای همه عزیزان هستم،باسپاس