2410
2553
حتما همیشه براش مادری میکنی که الان هم مثل یک پسر بچه لوووس رفتار میکنه!!!!!! همیشه همینه؟؟؟؟؟ 

همیشه سر غذا خوردن همینه مادرنکردم فقط مجبورم میکنه اگ انجام ندم اذیت میکنه تو کارام سنگ میندازه

ن من چون مامانم کارمند بوده عادت کردم همه کارارم خودم انجام بدم اینجا همینم ولی همیشه مجبورم میکنه کارای شخصیشم انجام بدم 

مثل اتو کردن تو خونه ماکار شخصیه 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

از منم سالم تر  فقط انصاف نداره واخلاق

الهی خدا بحق این شبا عشقتونو زیاد کنه و اخلاقای بدو محو ... 

و همچنین همه خانواده ها و زنو شوهرا....

میفهممت عزیزم دعا می‌کنم اخلاقشون روز بروز بهتر و بهتر شه و زندگی به کامت شیرین و شیرین تر ...

2456
همیشه سر غذا خوردن همینه مادرنکردم فقط مجبورم میکنه اگ انجام ندم اذیت میکنه تو کارام سنگ میندازه ن ...

چند بار بی اهمیت نشون بده خودت رو شاید نتیجه داد 

گلم اینطوری که خیلی آزار دهنده میشه برات 

درد من حصار برکه نیست!!!!درد من زیستن با ماهیانی است که فکر دریا به ذهنشان خطور نکرده است!!!!!! 
چند بار بی اهمیت نشون بده خودت رو شاید نتیجه داد  گلم اینطوری که خیلی آزار دهنده میشه برات&nbs ...

کل ماه رمضون پارسال اینکارو کردم 

درمقابل هیچی نمیگرف براخونه نمیزاش ازخونه برم بیرون 

ماهانه قطع 

هروقت بخام تو خونه کارانجام ندم یکاری میکنه زجر بده 

واقعا موندم چیکارکنم چ راهی برم

2714
کل ماه رمضون پارسال اینکارو کردم  درمقابل هیچی نمیگرف براخونه نمیزاش ازخونه برم بیرون  م ...

چه سخت عزیزم 

خدا همه مارو هدایت کنه همچنین همسرت رو از خواب غفلت بیدار کنه که دنیا ارزش اینهمه اذیت و ناراحت کردن دیگران رو نداره 

درد من حصار برکه نیست!!!!درد من زیستن با ماهیانی است که فکر دریا به ذهنشان خطور نکرده است!!!!!! 

[QUOTE=91355264]چه سخت عزیزم  خدا همه مارو هدایت کنه همچنین همسرت رو از خواب غفلت بیدار کنه که دنیا ارزش اینهم بیشتر داره خودشو ب خاب میزنه 

اخه باهمه رفتارش اووکی

مرسی عزیزم 

محبت می خواد

تو خودت به این رسیدی که نیاز داری امام زمان بیاد؟ برای نجات مردم بیگناه و ستمدیده، برای ریشه کن کردن ظلم ، برای آوردن رفاه، برای تموم شدن این روزگار سیاه، برای عوض شدن و برچیده شدن هر سیستم کثیفی، برای نجات خودت!!!!! کی قراره  این نیاز رو درک کنی؟ کی آماده ای ؟ کی حس می کنی وقتشه؟ بهونه ات برای تعلل چیه؟ ....
سلام 😒

چون  درختی در صمیم سرد و بی ابر زمستانی
هر چه برگم بود و بارم بود
هر چه از فرِّ بلوغ گرم تابستان و میراث بهارم بود
هر چه یاد و یادگارم بود
ریخته ست

چون نسترن از برِ من برفت و مدتی مستور گشت

رنگ در رنگ و‌ به هر رنگ هزارانش طیف           نغمه در نغمه و هر نغمه به یاد یاران
2706