1421
1411

شوهرم تا افطار میکنه

شروع میشه

افطار

زهرا شام

زهرا چایی

زهرا یه چی  بده بخورم

زهرا چای 

زهرا میوه

ادامه داره تا سحر😓😓😓😓😓😓

هر شهرتیم  شانیم سنسن                                           جانان آیری جانیم سنسن
اداشو با رسم شکل توضیح بده

دیروز مهمون داشتم افطار قبلش غذا درس نکردم همونارو گرم کردم دلمه بود سوپ

سر صدا عرضه غذا درس کردن نداری اصلا زن نیستی وهزارتا حرف دیگه 

امروز امده میگه چی درس کرده گفتم برو حوصله ادادربیاریو ندارم سر صدا دوباره بعدم برا خودش املت

واقعا من باید چ کنم بااین زبون نفهم

میدونستین پوشک پول-آپ نم پس نمیده و باعث میشه ادرار با سطح پوست کودک تماس پیدا نکنه؟

یکی از خصوصیات پوشک مای بیبی جذب بالاست 

برای اطلاعات بیشتر اینستاگرام ما رو دنبال کنید

خب روزه میگیرن سختی میکشن که باید با اخلاق نیکو برخورد کنن یعنی در عین سختی باید ایمانشونو نشون بدن. ...

والا بخودا

من روزه میگیرم اصلا حوصله حرف زدن ندارم چ برسه ب بداخلاقی

کلا 

1436
والا بخودا من روزه میگیرم اصلا حوصله حرف زدن ندارم چ برسه ب بداخلاقی کلا 

الهی. اره سخته اینجوری کلا بعضیا روزه میگیرن فقط میشن عذاب بقیه من جهنمو تو ماه رمضون بهتر با چشمام میبینم

حتما همیشه براش مادری میکنی که الان هم مثل یک پسر بچه لوووس رفتار میکنه!!!!!! همیشه همینه؟؟؟؟؟ 

درد من حصار برکه نیست!!!!درد من زیستن با ماهیانی است که فکر دریا به ذهنشان خطور نکرده است!!!!!! 
1432
حتما همیشه براش مادری میکنی که الان هم مثل یک پسر بچه لوووس رفتار میکنه!!!!!! همیشه همینه؟؟؟؟؟ 

همیشه سر غذا خوردن همینه مادرنکردم فقط مجبورم میکنه اگ انجام ندم اذیت میکنه تو کارام سنگ میندازه

ن من چون مامانم کارمند بوده عادت کردم همه کارارم خودم انجام بدم اینجا همینم ولی همیشه مجبورم میکنه کارای شخصیشم انجام بدم 

مثل اتو کردن تو خونه ماکار شخصیه 

از منم سالم تر  فقط انصاف نداره واخلاق

الهی خدا بحق این شبا عشقتونو زیاد کنه و اخلاقای بدو محو ... 

و همچنین همه خانواده ها و زنو شوهرا....

میفهممت عزیزم دعا می‌کنم اخلاقشون روز بروز بهتر و بهتر شه و زندگی به کامت شیرین و شیرین تر ...

1390
همیشه سر غذا خوردن همینه مادرنکردم فقط مجبورم میکنه اگ انجام ندم اذیت میکنه تو کارام سنگ میندازه ن ...

چند بار بی اهمیت نشون بده خودت رو شاید نتیجه داد 

گلم اینطوری که خیلی آزار دهنده میشه برات 

درد من حصار برکه نیست!!!!درد من زیستن با ماهیانی است که فکر دریا به ذهنشان خطور نکرده است!!!!!! 
چند بار بی اهمیت نشون بده خودت رو شاید نتیجه داد  گلم اینطوری که خیلی آزار دهنده میشه برات&nbs ...

کل ماه رمضون پارسال اینکارو کردم 

درمقابل هیچی نمیگرف براخونه نمیزاش ازخونه برم بیرون 

ماهانه قطع 

هروقت بخام تو خونه کارانجام ندم یکاری میکنه زجر بده 

واقعا موندم چیکارکنم چ راهی برم

کل ماه رمضون پارسال اینکارو کردم  درمقابل هیچی نمیگرف براخونه نمیزاش ازخونه برم بیرون  م ...

چه سخت عزیزم 

خدا همه مارو هدایت کنه همچنین همسرت رو از خواب غفلت بیدار کنه که دنیا ارزش اینهمه اذیت و ناراحت کردن دیگران رو نداره 

[QUOTE=91355264]چه سخت عزیزم  خدا همه مارو هدایت کنه همچنین همسرت رو از خواب غفلت بیدار کنه که دنیا ارزش اینهم بیشتر داره خودشو ب خاب میزنه 

اخه باهمه رفتارش اووکی

مرسی عزیزم 

1331