2726
عنوان

یلدام تصمیم گرفتم

| مشاهده متن کامل بحث + 14867 بازدید | 195 پست

وای خدا، یلدا یعنی کاری به زنه نداری 

اون اومد زندکیتو تو جوونی از هم پاشوند تو نمیخای شوهرش حداقل بفهمه با چه هرزه ای زندگی میکنه ؟؟! 

من خودمم ادم ترسویی هستما ولی فک میکنم اگه شرایط تورو داشتم حتما یکاری میکردم 

نی نی یار عزیز صفحه اصلی سایت کم با تبلیغات پر شده بود دیگه به اعلاناتمونم کامنت تبلیغاتی ارسال میشه؟! 🙏🙏🙏🙏خدایا مارا آن ده که آن به 🙏 🙏 🙏 🙏 🙏 🙏 السَّلامُ عَلَیْکَ یا اَباعَبْدِاللَّهِ وَ عَلَی الاَْرْواحِ الَّتی حَلَّتْ بِفِناَّئِکَ عَلَیْکَ مِنّی سَلامُ اللَّهِ [اَبَداً] ما بَقیتُ وَ بَقِیَ اللَّیْلُ وَ النَّهارُ وَ لاجَعَلَهُ اللَّهُ آخِرَ الْعَهْدِ مِنّی لِزِیارَتِکُمْ اَلسَّلامُ عَلَی الْحُسَیْنِ وَ عَلی عَلِیِّ بْنِ الْحُسَیْنِ وَ عَلی اَوْلادِ الْحُسَیْنِ وَ عَلی اَصْحابِ الْحُسَیْنِ

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

یلدا کاش به۲۰تومن راضی نمیشدی.معلوم نیس چه گندی زده وچه خبره که فقط میخوادتورو رد کنه...یکم فکرکن ببین چقدترسیده..به نظرم ازشوهر زنه انقدترسیده یاشایدم یه چیزدیگه..اصلاشایداین زنه ازاول باشوهرت بوده بعداومده توکارگاه..شایدباعموشم هس...کاش میشدیجوری شوهرزنه بفهمه..

اره با تمام جهیزیه و کالا

شوهرت خونواده داره اونا چی میگن؟؟؟؟بعد از اینکه پول و جهیزیه تو بردی و فروختی از یه طریقی به شوهر زنه خبر بده با یه خط دیگه یا از یه طریق دیگه حتمااا.بعدم اگه یقه تورو گرفتن حاشا کن که توبودی.شده یه نامه تایپ کن بنداز تو خونشون وقتی زنیکه نیس شوهرش ببینه.اینجوری بری خیلی خوشش میشه. آخرشم به شوهرت بگو فقط یه بار با یکی دیگه اون زنیکه رو امتحان کن که بفهمی به همه پامیده و بفهمی به خاطر چه لجنی زندگیتو خراب کردی. هرچند که تو خیلی خوش شانسی که سریع موضوع رو فهمیدی و با یه آشغال زندگی نکردی نیمه پر لیوانو ببین خودتو اذیت نکن تو خییییلی فرصت داری هنووز خییییلی جووونی.این زندگی هم فقط یه تجربه بود برای آینده ات.همسن و سالای تو هنوز دارن بچگی میکنن. آینده بساز خوووبم بساز. با تحصیلات دانشگاهی خ موافق نیستم چون خودم ارشد دارم وهیچی توش نبوده. سعی کن مهارت یادبگیری ناخن کار،ارایشگری،حسابداری ،فوتوشاپ و خیلی کلاسای مفید دیگه

زن،زندگــــــــــی،آاااازادیــــــــــ...                         برای دخــــــــــتری که آرزو داشت پسر بود

اخه لج ادمو در بیاری هی نگین نگین اینجوری کن اونجوری کن برو بابا ادمی ک ضربع دیده ک این حرفا حالیش نیست انشالله ک دروع باشه این حرفا

زندگی هیچ است ای هیچ برای هیچ مپیچ

سلام مریم خانم چکار کردین؟ کجایی یه خبر بدین مرسی.

جذبمراقبه بافرشتگان بیوکنزی بازی فراوانی.مچکرم به خاطر همه خوبیایی که دارم.از خدایم، فرشته ههایم؛میکاییلجبرییل  شموئیل رافائل از خواهرم که جزوه را به من داد از دوستای خواهرم که جزوه رو بهش دادن. از استادانم مطلب برازندهساناز جون اسبقی دکتر احمد حلت دکتر آزمندیان .اقای عزیز ، عباسمنش. .   از همه کسانی که کمک کردند زندگیم را کشف کنم ممنون ومچکر وسپاس گذارم. همسرم  مرسی که هستی. 
وای خدا، یلدا یعنی کاری به زنه نداری  اون اومد زندکیتو تو جوونی از هم پاشوند تو نمیخای شوهرش ح ...

بردن ابروی زنه تاثیری نداره به هر حال شوهرش چه بااین زن چه با زن دیگه خیانت میکرد

یاد من باشد کاری نکنم که به قانون زمین بر بخورد
بردن ابروی زنه تاثیری نداره به هر حال شوهرش چه بااین زن چه با زن دیگه خیانت میکرد

عه. پس زنه هركار دلش ميخواد بكنه هيچكسم نفهمه؟!

اتفاقا بايد ابروي اونم بره. تا زندگي ديگه اي رو بدبخت نكرده

عه. پس زنه هركار دلش ميخواد بكنه هيچكسم نفهمه؟! اتفاقا بايد ابروي اونم بره. تا زندگي ديگه اي ر ...

اون رن اگه ادم بود اول از همه به دختراش خیانت نمیکردو نمیرفت سراغ کثافت کاری این ادم نهایتش لو بره شوهره طلاقش میده دیگه ازاد میشه و راحت تر به کثافت کاریش میرسه

یاد من باشد کاری نکنم که به قانون زمین بر بخورد

شوهر خودش که تکلیفش روشنه حدا میشه 

اما اون زنه نباید هیچ جوره مجازات بشه بعنی؟ 

شوهر بدبختش نباید بفهمه با کی زندگی میکنه

نی نی یار عزیز صفحه اصلی سایت کم با تبلیغات پر شده بود دیگه به اعلاناتمونم کامنت تبلیغاتی ارسال میشه؟! 🙏🙏🙏🙏خدایا مارا آن ده که آن به 🙏 🙏 🙏 🙏 🙏 🙏 السَّلامُ عَلَیْکَ یا اَباعَبْدِاللَّهِ وَ عَلَی الاَْرْواحِ الَّتی حَلَّتْ بِفِناَّئِکَ عَلَیْکَ مِنّی سَلامُ اللَّهِ [اَبَداً] ما بَقیتُ وَ بَقِیَ اللَّیْلُ وَ النَّهارُ وَ لاجَعَلَهُ اللَّهُ آخِرَ الْعَهْدِ مِنّی لِزِیارَتِکُمْ اَلسَّلامُ عَلَی الْحُسَیْنِ وَ عَلی عَلِیِّ بْنِ الْحُسَیْنِ وَ عَلی اَوْلادِ الْحُسَیْنِ وَ عَلی اَصْحابِ الْحُسَیْنِ
2706