2703
2553
عنوان

یلدام تصمیم گرفتم

| مشاهده متن کامل بحث + 14860 بازدید | 195 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

قراره عموش فردا بیاد بریم محضر بهم بده منم امضا کنم

عزیزم الکی مهرتو نبخشی۲۰تومنی بگیریااا بگو در عوض ببخشش مهرم حق طلاق میخوام اگه نداد قانونی عمل کن ۲۰میلیون ب چه دردت میخوره 

تاخبری ازش نشده نرو سمتش اصلا غرورتو بخاطرش نشکن...

میخاستم بلاکش کنم ولی بیخیال شدم

مامانم که میکه الکی غصه میخوری این باز میاد بزا چند روزه دیگه ازش خبری میشه... ولی من دیگه حوصلشو ندارم.. درسته هنوز چکش میکنم انلاینیاشو ولی نسبت به قبل هم دلم همم ذهنم اروم تره

2720

شوهرت چه بیغیرتی بوده آشغال ازخداش بوده توطلاق بگیری اگه واقعا عاشقت بودحدااقل یه التماسی چیزی میکردمرتیکه لاشی میخوادمفت طلاقت بده بره بااون زنیکه اشغاله هرجایی راحت گوه کاری کنه بی صفت زالو

2714

یلدا خانم میشه لطف کنید جواب بدین 

شما اون هفته تو اوج مشکلات همش پاسخگو بودین 

سلام من یه کاربر قدیم هستم به اسم بهناز که سال ۱۳۸۸عضو شدم ولی با نی نی سایت جدید نتونستم وارد بشم و همش مشکل رمز ورود میزد چند ماه تلاش کردم نشد بالاخره امروز کاربری جدید درست کردم

مهریه ات چقدره ؟ لاقل نصف مهریهات یا یک سومش بگیر اگه زیاده مهرت انقدر راحت میخای ازش جدا بشی برو صبح کیفو کوفش کنه با اون زنیکه اشغال . ؟ اخه ۲۰ تومن میخای باهاش چه کار کنی تو این گرونی . ؟ 

اللهم اغفرالی الذوب التی تحبس الدعا 
اره مرتیکه فک میکنه الکی گفتم واس همین خیالش راحته

مرداهمینن نباید روبدی ک فک کنن خیلی آسون میتونن هرموقع خواستن داشته باشنت...منم خیلی رودادم الان وضعم شده این😔تهمتم زد بهم دارم میسوزم😭

2706