2726
عنوان

یلدام تصمیم گرفتم

| مشاهده متن کامل بحث + 14867 بازدید | 195 پست
بیست. تومن. آخه چیه دختر جون تو که پشتوانه هم نداری لااقل همه رو بزار اجرا  اصلا شوهرت چیزی دا ...

شوهرم نداره بده...نمیده اونوقت بزارم اجرا این فیش حقوقی هم نداره میشه هر 7 یا 8 ماه یکدونه.. دستم بعد ب هیچ جا بند نی

اره با تمام جهیزیه و کالا

نیشابور می تونی با بیست تومن یه جایی اجاره کنی یا نه

لطفا با لحن بی ادبانه ریپلای نکنید  مطمئن باشید اگه من بی منطق بودم کاربریم ۱۴ ساله نبود   جواب انسان بی منطق و نمی دم خودتون قطع دسترسی میشید از من گفتن  !!!

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

اره با تمام جهیزیه و کالا

کالا منظورت چیه؟

یه پسر دارم شاه نداره😍 صورتی داره ماه نداره😍از خوشگلی تا نداره😋شاه میاد با لشکرش👑پرنسس ها دوروبرش👸👸واسه دخمل کوچیکترش 👼آیا بدم🤔آیا ندم🤔                              
2728
شوهرم نداره بده...نمیده اونوقت بزارم اجرا این فیش حقوقی هم نداره میشه هر 7 یا 8 ماه یکدونه.. دستم بع ...

من فقط میگم جدا شو 

حالا این مهریه گرفتن و چون اصلا وارد نیستم نظر نمی دم  

لطفا با لحن بی ادبانه ریپلای نکنید  مطمئن باشید اگه من بی منطق بودم کاربریم ۱۴ ساله نبود   جواب انسان بی منطق و نمی دم خودتون قطع دسترسی میشید از من گفتن  !!!

طلا داری؟

سلام من یه کاربر قدیم هستم به اسم بهناز که سال ۱۳۸۸عضو شدم ولی با نی نی سایت جدید نتونستم وارد بشم و همش مشکل رمز ورود میزد چند ماه تلاش کردم نشد بالاخره امروز کاربری جدید درست کردم
شوهرم نداره بده...نمیده اونوقت بزارم اجرا این فیش حقوقی هم نداره میشه هر 7 یا 8 ماه یکدونه.. دستم بع ...

خب بشه...هر هفت هشت ماه هم چهار پنج تومن غنیمته که دستتو بگیره 

یه پسر دارم شاه نداره😍 صورتی داره ماه نداره😍از خوشگلی تا نداره😋شاه میاد با لشکرش👑پرنسس ها دوروبرش👸👸واسه دخمل کوچیکترش 👼آیا بدم🤔آیا ندم🤔                              

اینم بگم یلدا  الان میگن بیست تومن 

من فکر می کنم پای محضر برسه میگن ده تومن حالا ببین کی گفتم 

2706