1147
1273
عنوان

یلدام تصمیم گرفتم

| مشاهده متن کامل بحث + 12780 بازدید | 195 پست
اره عزیزم توتاپیکام بودی...خبری نشد ازعشقت؟

خودم بهش پیام دادم... همچین موضع گرفته همه تقصیرا رو گردن من میندازه که من مریضم و اینا گفتم من راجب رابطمون فکر اساسی کردم میگه خوب فکر کردی اخرم بی نتیجه موند البته من که تصمیمم قطعیه همه شماره ها و عکسا اینا رو حذف کردم ولی اون روانیزفک میکنه الکی میگم

بهش گفتم داری اذیتم میکنی و علافم نمیبخشمت جوابمو نداد عوضی رو 

اِنْ أَدْخَلْتَنِی النَّارَأَعْلَمْتُ أَهْلَهَا أَنِّی أُحِبُّكَاگر در آتشم اندازیبه اهالی آنجا خواهم گفتکه دوستت دارم ...

برای دیدین بهترین هتل های کیش 

کلیک کنید

چن سالته چن وقته ازدواج کردی مشکلت چیه ببخشید گلم کنجکاوم

21سالمه دوساله تقریبا...عزیزم تاپیکام هستن خیلی خیلی پیچیدس مشکلم...

شده  گاهی حس کنی خیلی تنهایی...؟شده گاهی بگی ممکنه تو تنهایت تموم بشی...؟من ازاین گاهی ها خیلی توزندگیم داشتم...خیلیا کنارم بودن عزیزانم کنارم هستن و عاشقانه دوسشون دارم ولی یه دردایی ی حرفایی رو نمیشه به هرکسی گف...این حرفا جمع میشن و میشن ی بغض...ی بغض گنده تو دلت که ارادتو میگیره سستت میکنه...گاهی میگی ینی میشه تموم بشه؟میشه واسه این بغضِ تو دلم صلوات بفرستی که اروم بشم😔الهی دلت همیشه شادباشه لبات خندون بختت سپید زندگیت غرق خوشبختی😍
1258
خودم بهش پیام دادم... همچین موضع گرفته همه تقصیرا رو گردن من میندازه که من مریضم و اینا گفتم من راجب ...

تاخبری ازش نشده نرو سمتش اصلا غرورتو بخاطرش نشکن...

شده  گاهی حس کنی خیلی تنهایی...؟شده گاهی بگی ممکنه تو تنهایت تموم بشی...؟من ازاین گاهی ها خیلی توزندگیم داشتم...خیلیا کنارم بودن عزیزانم کنارم هستن و عاشقانه دوسشون دارم ولی یه دردایی ی حرفایی رو نمیشه به هرکسی گف...این حرفا جمع میشن و میشن ی بغض...ی بغض گنده تو دلت که ارادتو میگیره سستت میکنه...گاهی میگی ینی میشه تموم بشه؟میشه واسه این بغضِ تو دلم صلوات بفرستی که اروم بشم😔الهی دلت همیشه شادباشه لبات خندون بختت سپید زندگیت غرق خوشبختی😍
8
قراره عموش فردا بیاد بریم محضر بهم بده منم امضا کنم

عزیزم الکی مهرتو نبخشی۲۰تومنی بگیریااا بگو در عوض ببخشش مهرم حق طلاق میخوام اگه نداد قانونی عمل کن ۲۰میلیون ب چه دردت میخوره 

تاخبری ازش نشده نرو سمتش اصلا غرورتو بخاطرش نشکن...

میخاستم بلاکش کنم ولی بیخیال شدم

مامانم که میکه الکی غصه میخوری این باز میاد بزا چند روزه دیگه ازش خبری میشه... ولی من دیگه حوصلشو ندارم.. درسته هنوز چکش میکنم انلاینیاشو ولی نسبت به قبل هم دلم همم ذهنم اروم تره

اِنْ أَدْخَلْتَنِی النَّارَأَعْلَمْتُ أَهْلَهَا أَنِّی أُحِبُّكَاگر در آتشم اندازیبه اهالی آنجا خواهم گفتکه دوستت دارم ...

شوهرت چه بیغیرتی بوده آشغال ازخداش بوده توطلاق بگیری اگه واقعا عاشقت بودحدااقل یه التماسی چیزی میکردمرتیکه لاشی میخوادمفت طلاقت بده بره بااون زنیکه اشغاله هرجایی راحت گوه کاری کنه بی صفت زالو

1167
 قربونت برم میخونم حتما انشالله مشکلت حل شه

ممتون عزیزم😔

1252