1464
1459
عنوان

یلدام تصمیم گرفتم

| مشاهده متن کامل بحث + 13639 بازدید | 195 پست

وسایلاتو نفروش بابا کلی ضرر میکنی توجوونی باز جهاز میخای دیگ وقتی نوان حیفه

امضامو کامل بخون لطفا😋🔸بخوانیم و بیاد بسپاریم :1. مهمترين سايزي که بايد آدم بدونه سايز (دهنشه).2. قضاوت در مورد ديگران انتقاد نيست (توهين) است.3. هر کار يا حرفي که در آخرش بگيم "شوخي کردم"، شوخي نيست حمله به شخصيت آن فرد است.4. بازي کردن با احساسات مردم، زرنگي نيست، چیپ(هرزگي) است.5. خراب کردن يک نفر توي جمع جوک نيست، (کمبود) است.6. به راهي که اکثر مردم مي روند بيشتر شک کن، اغلب مردم فقط تقليد مي کنند. انگشت نما بودن بهتر از احمق بودن است.

مامانا من همیشه از این فروشگاه پوشک میخرم و خیلی راضیم 

قیمتاش هم عالیه 

حتماسر بزنید پشیمون نمیشید

1473
اره نقد بریزه حسابم.خوبه؟

آره عزیزم عالیه. دیگه خلاص میشی. موندن توی یه کثافت درداوره.داری خلاص میشی بهت تبریک میگم.فقط حواست باشه نری توی فاز افسردکی، سریع برو کلاسای رایگان صنایع دستی که هر شهری داره، بعدش شاید برای خودت یه برند هم زدی.یا ادامه تحصیل بده دولتی//راستی اول مطمین شو که پول توی حسابته بعد امضا کن.به پیامک بانک هم اعتماد نکن چون ممکنه یه پیامک به اسم بانک،کسی برات بزنه و واریز اعلام کنه.اول حسابتو چک کن

چنین نخواهد ماند

درسته اون خانم واقعا وقیح بود .ولی واقعا مشکل اصلی همسر  یلدا هست که باید از دستش خلاص شد 

سلام من یه کاربر قدیم هستم به اسم بهناز که سال ۱۳۸۸عضو شدم ولی با نی نی سایت جدید نتونستم وارد بشم و همش مشکل رمز ورود میزد چند ماه تلاش کردم نشد بالاخره امروز کاربری جدید درست کردم
1334
اره اگه بتونم  وسایلامو بفروشم ی اتاق چیزی بخرم

بگو مهریه چقده تا راهنماییت کنم اگه زیاد باشه تو با هر چند ماه یدونه هم کل مهر تو می گیری درسته ذره ذره ولی چیزی از مهرت کم نمیشه ولی اگه کم باشه همون بیس تومن به نفعته

1476
بیست. تومن. آخه چیه دختر جون تو که پشتوانه هم نداری لااقل همه رو بزار اجرا  اصلا شوهرت چیزی دا ...

خواهرم دوساله درگیر کارای طلاقشه بعد دوسال دادگاه حکم داد دوتا سکه بهش میده وهر ۸ ماه یک سکه دوباره اعتراض کرد هنوز خبری نیست بچه ها تو قضیه طلاق همیشه همه چی بنفع مرداست نه زنا

1450