1464
1459
عنوان

یلدام تصمیم گرفتم

| مشاهده متن کامل بحث + 13639 بازدید | 195 پست

انکار نکرد؟منشیه چی شد؟به شوهرش نگفتی؟

امضامو کامل بخون لطفا😋🔸بخوانیم و بیاد بسپاریم :1. مهمترين سايزي که بايد آدم بدونه سايز (دهنشه).2. قضاوت در مورد ديگران انتقاد نيست (توهين) است.3. هر کار يا حرفي که در آخرش بگيم "شوخي کردم"، شوخي نيست حمله به شخصيت آن فرد است.4. بازي کردن با احساسات مردم، زرنگي نيست، چیپ(هرزگي) است.5. خراب کردن يک نفر توي جمع جوک نيست، (کمبود) است.6. به راهي که اکثر مردم مي روند بيشتر شک کن، اغلب مردم فقط تقليد مي کنند. انگشت نما بودن بهتر از احمق بودن است.
امشب واسه ارامش دلم دعا کنید تک تک خاطراتم میاد جلو چشمم مثه وقتی ک ادم داره جون میده منم همینجوری ش ...

انشالله که دلت اروم بگیره مشکلاتت هم حل بشه

مجازی هستیم اما دلمون مجازی نیست میشکنه 😔  حواست به تایپ کردنت باشه 😉

حراج نصف قیمت دلبند رو از دست ندید .

مجموعه ای از نیاز های نوزاد و کودک

بیست. تومن. آخه چیه دختر جون تو که پشتوانه هم نداری لااقل همه رو بزار اجرا 

اصلا شوهرت چیزی داره که بهت بده

من دادگاه و اینا رو خبر ندارم چقدر طول می کشه 

ولی هر کسی مهریه گرفته بیاد راهنمایی کنه  

1473

میری خونه مامانت؟ 

اگه پشتت هستن و میری اونجا ، وسایلاتم بفروش و بزار رو پولی که میگیری و یه کاری راه بنداز کم کم رو پای خودت وایستی 

یه پسر دارم شاه نداره😍 صورتی داره ماه نداره😍از خوشگلی تا نداره😋شاه میاد با لشکرش👑پرنسس ها دوروبرش👸👸واسه دخمل کوچیکترش 👼آیا بدم🤔آیا ندم🤔                              
1449
بیست. تومن. آخه چیه دختر جون تو که پشتوانه هم نداری لااقل همه رو بزار اجرا  اصلا شوهرت چیزی دا ...

شوهرم نداره بده...نمیده اونوقت بزارم اجرا این فیش حقوقی هم نداره میشه هر 7 یا 8 ماه یکدونه.. دستم بعد ب هیچ جا بند نی

چی بگم آخه.؟؟؟؟
اره با تمام جهیزیه و کالا

کالا منظورت چیه؟

یه پسر دارم شاه نداره😍 صورتی داره ماه نداره😍از خوشگلی تا نداره😋شاه میاد با لشکرش👑پرنسس ها دوروبرش👸👸واسه دخمل کوچیکترش 👼آیا بدم🤔آیا ندم🤔                              
1474

طلا داری؟

سلام من یه کاربر قدیم هستم به اسم بهناز که سال ۱۳۸۸عضو شدم ولی با نی نی سایت جدید نتونستم وارد بشم و همش مشکل رمز ورود میزد چند ماه تلاش کردم نشد بالاخره امروز کاربری جدید درست کردم
شوهرم نداره بده...نمیده اونوقت بزارم اجرا این فیش حقوقی هم نداره میشه هر 7 یا 8 ماه یکدونه.. دستم بع ...

خب بشه...هر هفت هشت ماه هم چهار پنج تومن غنیمته که دستتو بگیره 

1450