2726
عنوان

شماهم هیشکیوندارین؟بااینکه خانوادتون هستن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 317 بازدید | 38 پست
شایدچون زیادی خوبی

بخدا.ازخودم تعریف نمیکنم.ولی خیلی سر ب زیر وبی حاشیه ام.همیشه لبخند رولبامه.هیچوقت ب کسی اخم نکردم باکسی بدحرف نزدم

ازارواح و اجنه نباید ترسید..‌ازادماباید ترسید

دوست پیدا کن درسته تو نی نی سایت همیشه از دوست بد میگن ولی خوبی دوست همین لخظه هاست هیچ وقت تمام تنهایی ادم فقط با خواهر برادر  پر نمیشه

تو ای بال و پر من ،رفیق سفر من،میمیرم اگر سایه ات نباشه رو سر من

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

همین دیگه سکوت بیش از حد تنفر میاره، یکم زبون دار باشی همه میزارنت رو سرشون، متاسفانه آدم خوب جا نداره تو دل کسی هرچی بدتر باشی محبوب تری، یکم بد و بدجنس بشو ببین چقدر محبوب میشی 

فاطی ام❤️
2728
يخورده اجتماعي شو خو

اجتماعی هستم.توفامیل شوهرهمه میگن اول عروس فلانی یعنی من.همه رو دوس دارم انقد دلرحمم ک واسه گربه تو حیاط میاد میشینه نگام میکنه گریه میکنم.ولی هیشکی منو دوس نداره

نبابا ب این چیزا نیست.ادمای منزوی طرفدار ندارن.من خودمم همینم.همه دنبال ادمای پررو ان ک هی مسخره باز ...

مث من🤣البته توسایت معروف نیستم ولی اهل دلقک بازیم

من زنم.... در گلوی زمین گیر کرده ام قدری حرف می خواهم و کمی آزادی!!! دوباره سیب بچین حوا من خسته ام بگذار از اینجا هم بیرونمان کنند‏‎‏‎‏‎‏

سلام عزیزم. .. منم ی زمانی مثل شما بودم البته من این مسئله رو توی دانشگاه داشتم.چون دوست نداشتم با کسی زیادی صمیمی شم و غیبت کنم و مسخره کنم فاصله میگرفتم دیگران هم دلیل فاصله گرفتن من رو نمیدونستن فک میکردن من مغرورم یا خودمو میگیرم یواش یواش همه علیه من جبهه گرفتن.باعث خیلی ناراحتی ها و مشکلاتم شد. وقتی نامزد کردم هم اوایل این مشکل رو داشتم اصلا اهل حرف زدن و غیبت کردن خود شیرین کردن نبودم و خانواده شوهرم فک میکردن ایرادی دارم یا خودم رو بالا میگیرم و گلایه میکردن تا اینکه گفتم من اخلاقم اینطوری هست وگرنه قصد بی احترامی ندارم.. واسه همه توضیح دادم که من کلا درون گرا هستم ولی هرکی بیاد سمتم تا جایی که نخواد غیبت کنه و زیرآب یکی دیگه بزنه من خوشحال میشم.واسه زن داداشام هم گفتم ک یه وقت فک نکنن من دوسشون ندارم.. الان دیگه مشکلی ندارم.. آدم باید صحبت کنه ار روحیات و اخلاقش بگه. شاید دیگران فک میکنن تو دوست نداری رفت و آمد کنی

اجتماعی هستم.توفامیل شوهرهمه میگن اول عروس فلانی یعنی من.همه رو دوس دارم انقد دلرحمم ک واسه گربه تو ...

استارتر خودمو کشتم...از رو خجالت جواب نمیدی؟میگم چرا نمیری کلاسی چیزی؟یا بچت وبزارمهد

من زنم.... در گلوی زمین گیر کرده ام قدری حرف می خواهم و کمی آزادی!!! دوباره سیب بچین حوا من خسته ام بگذار از اینجا هم بیرونمان کنند‏‎‏‎‏‎‏
نبابا ب این چیزا نیست.ادمای منزوی طرفدار ندارن.من خودمم همینم.همه دنبال ادمای پررو ان ک هی مسخره باز ...

درسته.‌یه دوره ای تو ۲۰ تا ۲۵ سالگی گذروندم. فکر میکردم همه ازم بدشون میاد

مث من🤣البته توسایت معروف نیستم ولی اهل دلقک بازیم

من اصلا نمیتونم‌با شوخی و خنده و کنایه جواب کسی رو بدم.واس همین هرچقدم حرفم درست باشه قبول نمکنن.خیلی ام رکم.یه خاله دارم با هممه شوخی میکنه.حرفشم به کرسی میشونه

استارتر خودمو کشتم...از رو خجالت جواب نمیدی؟میگم چرا نمیری کلاسی چیزی؟یا بچت وبزارمهد

خدانکنه.حوصله کلاس ندارم.هزینه هاهم خیلی بالاس.بچمم گفتم ی کم بزرگتر بشه ی کم عاقل تربشه بعدببرمش مهد😊

2706