2410
2553

من همیشه تنهام.چارتاخاهردارم تو شهرستان هستیم.خونه هامونم هرکدوم دو سه تاکوچه فرق داره .من خاهرکوچیکه ام.ازخودم تعریف نمیکنم.خیلی خجالتی و کم‌حرفم.بچم یکم شیطونه هیچ جانمیرم.همش کناره گیری میکنم.جواب هیشکیونمیدم.هر کی هرچی دلش خاس میگه بهم ولی ج نمیدم.سرمومیندازم پایین.باهیشکی تاحالابد حرف نزدم.همیشه حرمت بزرگتریونگه میدارم.ولی همه ازمن بدشون میاد.احساس میکنم زیادیم.هیشکی بهم نمیگه تنهایی بیاخونمون.بااینکه هرجابرم دست خالی نمیرم.نمیدونم دلیلش چیه.دوس دارم خودموبکشم.همش کارم گریس.پدرومادرمم اصلا نمیگن بیا.کلا ماخاهرارو دوس ندارن بریم خونشون.منم باوجودچارتا خواهرو پدر ومادر همیشه تنهام.خیلی خسته وناراحتم.خیلیییی

ازارواح و اجنه نباید ترسید..‌ازادماباید ترسید

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

اره مام مثه شماییم ی عالمه فامیل داریم انگارنه انگار سالی ی بار مهمونی میدیم اما بعضی وقتا اخر هفته ها همو میبینیم

معجزه خبر نمیکند.لطفا با احتیاط ناامید شوید...⛔🚫
2720

خجالتي و كم حرفي دائمي = تضاد با اجتماعي بودن عزيزم جزء تعريف نيست . 

حس خودكشي هم ميتونه از افسردگي باشه هم ميتونه از كمبود مواد مغذي باشه . تست بديد .

و اينكه از ورزش و تفريحات خارج دنياي مجازي استفاده كنيد .

ببخشيد به ديد درد دل نگاه نكردم و راه حل دادم . اميدوارم ناراحت نشيد.💖

تو نيم ديگر من نيستي تمام مني ....👨‍👩‍👧♥️ 

خب خودت میگه همه جا نمیری خب اوناهم باهات سرد برخورد میکنن خودت باید بگی بخندی تا همه جا جات بشه یعنی چی حرف نمیزنی با کسی شخصیت خودتو حفظ کن بزرگترهاهم احترامشون تا یه حد واجبه غیر از پدرو مادرت که همیشه واجبه

2714

کیامثل منن؟دوس داشتم اقلا اینجا دردودل کنم.هیشکیو ک ندارم.همیشه بچموبااینکه دوسالونیمس بخاطر بچههای اونا دعوا میکنمو میزنم.خیلی افسرده ام.الان انقد گریه کردم چشام میسوزه.هی چشمم ب گوشیه کسی ی پیامی زنگی بزنه حالمو بپرسه.ولی اصلااا

ازارواح و اجنه نباید ترسید..‌ازادماباید ترسید

من تک فرزندم .فامیل پدریمو دوبار توکل عمرم دیدم.خانواده مادریم فقط یه دونه دایی دارم اونم ماهی یکبار بیاد سالی سه یا ۴بار بریم.دوست پیداکن .بچه همه شیطنت داره .باشگاه اینا نیس بری؟کلاسی چیزی؟

من زنم.... در گلوی زمین گیر کرده ام قدری حرف می خواهم و کمی آزادی!!! دوباره سیب بچین حوا من خسته ام بگذار از اینجا هم بیرونمان کنند‏‎‏‎‏‎‏
2706