1265
1254

من همیشه تنهام.چارتاخاهردارم تو شهرستان هستیم.خونه هامونم هرکدوم دو سه تاکوچه فرق داره .من خاهرکوچیکه ام.ازخودم تعریف نمیکنم.خیلی خجالتی و کم‌حرفم.بچم یکم شیطونه هیچ جانمیرم.همش کناره گیری میکنم.جواب هیشکیونمیدم.هر کی هرچی دلش خاس میگه بهم ولی ج نمیدم.سرمومیندازم پایین.باهیشکی تاحالابد حرف نزدم.همیشه حرمت بزرگتریونگه میدارم.ولی همه ازمن بدشون میاد.احساس میکنم زیادیم.هیشکی بهم نمیگه تنهایی بیاخونمون.بااینکه هرجابرم دست خالی نمیرم.نمیدونم دلیلش چیه.دوس دارم خودموبکشم.همش کارم گریس.پدرومادرمم اصلا نمیگن بیا.کلا ماخاهرارو دوس ندارن بریم خونشون.منم باوجودچارتا خواهرو پدر ومادر همیشه تنهام.خیلی خسته وناراحتم.خیلیییی

پرنده های قفسی..عادت دارن ب بیکسی..عمرشونوبی همسفر...طی میکنن کنج قفس..نمیدونن سفر چیه...عاشق در بدر کیه..هرکی بریزه شادونه...فکرمیکنن خداش اونهی عمره بی نصیبن..بااسمون غریبن...این همه نعمت ازتو..همیشه بی نصیبن..نمیدونن ب کی بگن ستاره..نمیدونن دنیاچرابهاره‌...نمیدونن عاشق میشه چ اسون...پرنده زیربارون

بهترین قیمت تورهای استانبول همراه با مشاوره رایگان در علی‌بابا

کلیک کنید

1279

خجالتي و كم حرفي دائمي = تضاد با اجتماعي بودن عزيزم جزء تعريف نيست . 

حس خودكشي هم ميتونه از افسردگي باشه هم ميتونه از كمبود مواد مغذي باشه . تست بديد .

و اينكه از ورزش و تفريحات خارج دنياي مجازي استفاده كنيد .

ببخشيد به ديد درد دل نگاه نكردم و راه حل دادم . اميدوارم ناراحت نشيد.💖

تو نيم ديگر من نيستي تمام مني ....👨‍👩‍👧♥️ 

خب خودت میگه همه جا نمیری خب اوناهم باهات سرد برخورد میکنن خودت باید بگی بخندی تا همه جا جات بشه یعنی چی حرف نمیزنی با کسی شخصیت خودتو حفظ کن بزرگترهاهم احترامشون تا یه حد واجبه غیر از پدرو مادرت که همیشه واجبه

زیادی خوب بودنم دل آدما رو میزنه سعی کن خوبی هات به دیگران تبدیل به وظیفه نشه

اون روز رو می بینـم                                             بگردی دنبالم...                                                  بپرسی از همه، هنوزم دوستت دارم..؟! 💔😊
8

کیامثل منن؟دوس داشتم اقلا اینجا دردودل کنم.هیشکیو ک ندارم.همیشه بچموبااینکه دوسالونیمس بخاطر بچههای اونا دعوا میکنمو میزنم.خیلی افسرده ام.الان انقد گریه کردم چشام میسوزه.هی چشمم ب گوشیه کسی ی پیامی زنگی بزنه حالمو بپرسه.ولی اصلااا

پرنده های قفسی..عادت دارن ب بیکسی..عمرشونوبی همسفر...طی میکنن کنج قفس..نمیدونن سفر چیه...عاشق در بدر کیه..هرکی بریزه شادونه...فکرمیکنن خداش اونهی عمره بی نصیبن..بااسمون غریبن...این همه نعمت ازتو..همیشه بی نصیبن..نمیدونن ب کی بگن ستاره..نمیدونن دنیاچرابهاره‌...نمیدونن عاشق میشه چ اسون...پرنده زیربارون

من تک فرزندم .فامیل پدریمو دوبار توکل عمرم دیدم.خانواده مادریم فقط یه دونه دایی دارم اونم ماهی یکبار بیاد سالی سه یا ۴بار بریم.دوست پیداکن .بچه همه شیطنت داره .باشگاه اینا نیس بری؟کلاسی چیزی؟

من زنم.... در گلوی زمین گیر کرده ام قدری حرف می خواهم و کمی آزادی!!! دوباره سیب بچین حوا من خسته ام بگذار از اینجا هم بیرونمان کنند‏‎‏‎‏‎‏
1257
شایدچون زیادی خوبی

بخدا.ازخودم تعریف نمیکنم.ولی خیلی سر ب زیر وبی حاشیه ام.همیشه لبخند رولبامه.هیچوقت ب کسی اخم نکردم باکسی بدحرف نزدم

دوست پیدا کن درسته تو نی نی سایت همیشه از دوست بد میگن ولی خوبی دوست همین لخظه هاست هیچ وقت تمام تنهایی ادم فقط با خواهر برادر  پر نمیشه

تو ای بال و پر من ،رفیق سفر من،میمیرم اگر سایه ات نباشه رو سر من

همین دیگه سکوت بیش از حد تنفر میاره، یکم زبون دار باشی همه میزارنت رو سرشون، متاسفانه آدم خوب جا نداره تو دل کسی هرچی بدتر باشی محبوب تری، یکم بد و بدجنس بشو ببین چقدر محبوب میشی 

فاطی ام❤️
1220