2726
عنوان

غذا با مرغ فوری؟

| مشاهده متن کامل بحث + 413 بازدید | 26 پست

بسته به تعدادتون، یک عدد سینه مرغ یا دوتا ، بذار بپزه با پیاز و زردچوبه، بعد ریش ریش کن، سیب زمینی هم خلال کن و سرخ کن، ریش ریش مرغ رو بریز تو سیب زمینی ها، یه کم ادویه و رب شل شده بزن، با کته یا نون بخورید.

خیلیی با برکت میشه، خوش طعم و باحال و سریع هم هست.

تیکر یک سالگی پسر دومم...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

جون من اسم غذاست؟ بگو طرز تهیه شو من عاشقش شدم 😁

آره😅😅😅

مرغ رو خرد میکنی باپیاز و سیب زمینی سرخ میکنی مستونی پوره گوجه هم بهش بزنی

هم نونی میخورن هم با پلو دم میکنن

و چه کس از آیین پاک ابراهیم روی گرداند به جز مردم بیخرد؟! زیرا ما ابراهیم را در دنیا (به شرف رسالت) برگزیدیم و البته در آخرت هم از شایستگان است.     وَمَنْ يَرْغَبُ عَنْ مِلَّةِ إِبْرَاهِيمَ إِلَّا مَنْ سَفِهَ نَفْسَهُ ۚ وَلَقَدِ اصْطَفَيْنَاهُ فِي الدُّنْيَا ۖ وَإِنَّهُ فِي الْآخِرَةِ لَمِنَ الصَّالِحِينَ آیه ۱۰۳ سوره بقره                                           تعریف میکنه ،میگه رفتم سر قبر دیدم هی داره با خودش میگه مادر کاش به جای تو من رو میزدن و گریه میکرد،مادره دیگه.....(مادر شهید آرمان علی وردی)
2728
کامل روشش میگی

چرخ كن با پياز و اگ دوست داري سير 

بد زردخوبه و نمك و يذره ابليمو و اينا قاطيش كن 

مث شامي تو دستت حالت بده بهش تو روغن سرخ كن اخرشم گوجه سرخ كن بزار باهم يخورده دم بكشن. با برنج م كره بخور😭🤤

هـاوا باس نـا جاوان ماردانا ساردِ🥶🥶
آره😅😅😅 مرغ رو خرد میکنی باپیاز و سیب زمینی سرخ میکنی مستونی پوره گوجه هم بهش بزنی هم نونی میخور ...

جیجی بیجی 😁😁😁😁 دست گلت درد نکنه 😘

هر کسی یک نابغه است ، اما اگر یک ماهی 🐟 را از روی توانایی اش در بالا رفتن از یک درخت 🌲 قضاوت کنیم آن ماهی تمام عمرش را با این باور زندگی خواهد کرد که یک احمق است
آره😅😅😅 مرغ رو خرد میکنی باپیاز و سیب زمینی سرخ میکنی مستونی پوره گوجه هم بهش بزنی هم نونی میخور ...

عه من اسمشو نمیدونستم. همینو درست کردم اما بدون گوجه 

فرشته مامان بی صبرانه منتظرتم😍دلم اغوشتو میخواد همه وجودم😍😍😍❤️💖😘سزارین هستم دو هفته تیکرو زدم جلو 
عه من اسمشو نمیدونستم. همینو درست کردم اما بدون گوجه 

اللهم اشف کل مریض

خواهرچطه

سیمات قاطی کرده

خدایاکامم راشیرین کن...😍😍😍خدایاامیدموناامیدنکن،منتظراعجازتم یاارحم الراحمین...اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 💕💕💕