2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

پنیرک برای عفونت بسیار مفید است

تاثیر پنیرک بر روی دستگاه ادراری و تناسلی

دمنوش گل پنیرک ادرار آور است.

مقوی رحم می باشد.

دارای ویتامین A وB وC است و درمان بیماری های کلیه ومثانه بسیار موثر است.

برای سوزش مجاری ادراری مفید است.

دمنوش آن برای عفونت مثانه موثر است.

تاثیر پنیرک بر روی غدد

دمنوش پنیرک در سلامت کبد و پاک کردن آن موثر است.

برای درمان یرقان مورد استفاده قرار می گیرد.

خواص پنیرک

پنیرک تورم دهان و گلو را برطرف میکند

تاثیر پنیرک بر روی دستگاه تنفسی

دمنوش گل های پنیرک به خاطر داشتن موسیلاژ، یکی از داروهای خوب ضد سرفه است.

برای رفع زکام به کار می رود.

تورم دهان و گلو را برطرف می سازد.

دمنوش ساقه و برگ آن ، گرفتگی صدا را برطرف می کند .

تاثیر پنیرک بر وری دستگاه گوارش

دمنوش پنیرک به عنوان ضد اسهال عمل می کند.

ملین است ویبوست را برطرف می سازد.

خلط آور است.

دمنوش گل پنیرک ، تورم های روده ای و معده ای را رفع می کند.

استعمال جوشانده آن به صورت کمپرس گرم و حمام در رفع ناراحتی های بواسیر ، بعضی تومورها، ورم پلک چشم و غیره موثر است.

در درمان دلپیچه کمک می کند.

تاثیر پنیرک بر روی پوست

دمنوش پنیرک در درمان جوش های پوستی کاربرد دارد .

از دمنوش غلیظ آن که اثر نرم کننده پوست بدن را دارد به صورت لوسیون استفاده می شود.

خواص دیگر پنیرک

ترکیب پودر خشک شده پنیرک با روغن زنجبیل ، یک مسکن قوی برای درد می باشد.

موارد منع مصرف و عوارض جانبی

عوارض خاصی برای آن ذکر نشده است اما از استفاده زیاد آن باید خودداری کرد .

طبیعت پنیرک

از نظر طب سنتی ، گیاه پنیرک را معتدل و تا حدودی سرد و تر می دانند.

آره همونه. پنیرک و آویشن و چای کوهی رو با هم بریز توی لیوان اب جوش،روی لیوان یه نعلبکی بذار تا دم بکشه.نباید روی شعله دم کنی ها. بعدا از صافی رد کن،با شکم خالی و ناشتا،روزی دوتا لیوان بخور یبار صبح یبار عصر یا هر وقت که معده ت خالی بود.اگر فقط پنیرک داری همون هم خوبه

الحمد لله کما هو اهله

گل بنفشه همون پنیرکه؟؟؟؟

واسه حل گره های زندگیم یه صلوات میفرستین .اللهم صل علی محمد وآل محمد وقتی تو امضاتون میزنین صلوات من میفرستم براتون فقط حال ندارم اعلام کنم😄❤ من مطمئنم خونه ام سه تا اتاق داره با یه حیاط که توش حوض داره  تابستونا میخوابیم داخلش😍و یه آشپزخونه ی بزرگ و خوشگل من تو اون خونه نفس میکشم وخوشحالم و بچه هام سالم وسلامت بزرگ میشن من مطمئنم خدایا کمکم کن 😍یا نُورُ یا بُرْهانُ، یا مُبینُ یا مُنیرُ، یا رَبِّ اکْفِنی الشُّرُورَ وَ آفَاتِ الدُّهُورِ وَ أَسأَلُکَ النَّجَاهَ یَوْمَ یُنْفَخُ فِی الصُّورِ❤️بسم الله الرحمن الرحیم اَلحَمدُللهِ الّذی عَرَّفَنی نَفسَهُ وَ لَم یَترُکنی عُمیانَ القَلب اَلحَمدُلله الّذی جَعَلَنی مِن اُمَّهِ محمد صَلی الله عَلَیه وَ آله اَلحَمدلله ِ الّذی جعلً رِزقی فی یَدِه وَ لَم یَجعَلهُ فی اَیدی النّاس اَلحَمدللهِ الّذی سَتَرَ عُیوبی وَ عَورَتی وَ لَم یَفضَحنی بَینَ النّاسِ.❤️  ماشاالله ولا حول و لا قوه الا بالله❤️
آره همونه. پنیرک و آویشن و چای کوهی رو با هم بریز توی لیوان اب جوش،روی لیوان یه نعلبکی بذار تا دم بک ...

آهان مرسی عزیزم.دوسال پیش  شوهرم از کرمان برام اورد  اشکال نداره که چون مال قبله؟

🥰🥰

پنیرک ما این شکلیه ...برای عفونت واژن دم میکنیم میخوریم هم تفاله برگ هاشو میزاریم روی نواربهداشتی و برمیداریم ی 1ساعتی میمونه....هم اب جوشیده رو میریزم توی تشت میشینیم نیم ساعت توش

گر درمشکلی سخت گرفتار شدی بخوان این ایه  70مرتبه بگویا اللهُ یا مُحَمَّدُ یا عَلِیُّ یا فاطِمَه یا صَاحِبَ‌الزَّمان اَدْرِکنی وَ لا تُهْلِکْنی  (بسیار مجرب است، تجربه شده است)برای حاجت دل منم صلوات بفرستید وبادل مهربونتون بگید انشالله😔

نمیدونم برای چیه من برای شربت جلو مهمون استفاده میکنم 

ابی میشه 

ابلیمو میزنم صورتی میشه 

عرق بید مشک میزنم سبز میشه 

با تخم شربتی 

ادمها را نباید به هر قیمتی نگه داشت . همه برای ماندن نمی ایند. ادمی که میماند جنسش با دیگران فرق دارد.....برای ماندنش مجبور نمیشوی خودت را تغییر دهی .اینو بیاد داشته باش برای نگه داشتن ادما نباید خودتو زیر پا له کنی.....ادما باید با دلشان بمانند نه با جسمشان....
2706