2703
2553
میدونی احساس میکنم دوست نداشتنی هستم  از کجا پیدا کنم ؟ هرکی میاد نمی مونه و نمیشه 😢

اصلا همچین احساسی بخودت نداشته باش . دلیل اینکه طرفت نمیان همینه . چون آدم به چیزی که فک کنه ناخوداگاه تو رفتارش نشون میده و پسر هم میگه وای این چقد ضعیفه و خودشو خدا تصور میکنه .

محکم و قاطع باش نترس از هیچی نترس . یه مدت تمرین کنی میبینی واقعا قوی شدی 

هیچ  
تاپیکتو خوندم اون ادم اصلا برای شما احترام قایل نیست و دایما باید درحال تغییر باشی براش باون بودن اع ...

اره نیست😢

ولی خیلی دلم تنگ شده الان چیکار کنم چطوری تحمل کنم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
پس تو هم بزارش کنار شیش ماه روز و شبت بهم میریزه اما بعدش انقدر خوشحالی خودتو سبک نکردی بعد یه سال ...

😔 چرا من‌همش باید فراموش کنم چرا یکی نمیاد تو زندگیمو بمونه 

حدس ميزنم اولين دوست پسرته ك اينقد حالت بده منم مثل تو بودم دو سال باهم بوديم هر غلطي دلش ميخاست مب ...

اولیش نیست 

میدونی انقدر دلم‌شکسته انگار ظرفیت دلم‌تمام شده دیگه جای شکست ندارم😢

هرکی اومد تو زندگیم بهم بدی کرد 

😔 چرا من‌همش باید فراموش کنم چرا یکی نمیاد تو زندگیمو بمونه 

من از تو وضعم بدتره 

ولی فعلا همینه که هست 

توکل بخدا

اگه نظرتون مخالف منه به قصد فرو کردن نظرتون ریپلای نکنید چون احتمال رنگی شدنتون هست
اره نیست😢 ولی خیلی دلم تنگ شده الان چیکار کنم چطوری تحمل کنم 

سرگرم کن خودتو درضمن من تصمیم گرفتم برم باشگاه و ورزش کنم هم لاغر شم هم روحیم خوب بشه توام برو و بخودت برس بیکار نشین توخونه

برسه روزی که منم تیکر بزنم
2714
اولیش نیست  میدونی انقدر دلم‌شکسته انگار ظرفیت دلم‌تمام شده دیگه جای شکست ندارم😢 هرکی اومد ت ...

قسمتت نبودن

من اولين تجربم بود داغونم كرد

با خدا درد دل كن ازش بخواه يكي ك لايقته رو سر رات بزاره

نماز بخون

توهم مثل من ساده اي به نطرم منتظر بمون سنتي ازدواج كني ك كمتر شكست بخوري 

من نظرمو ميگم لطفا اگه مخالف هستيد ريپلاي نكنيد قرار نيست همه مثل هم فكر كنن
اصلا همچین احساسی بخودت نداشته باش . دلیل اینکه طرفت نمیان همینه . چون آدم به چیزی که فک کنه ناخوداگ ...

میدونی چند بار کات کردیم بعد چند رو زمن‌برگشتم سراغش الان دیگه همش من‌باید برم اون‌نمیاد 😢 دیگه براش مهم نی پیش خودش میگه من هرکاریم کنم نفس برمیگرده 

عزیزم قوی باش با این حس دلتنگیت بجنگ  کسی ک تو رو بخواد میاد  دوست نداره اگه داشت نمیرفت

😔میگم شاید رفتار خودم بد بوده که جوابشو‌ندادم چند بار زنگ زد دید محل نمیدم بیخیالم شد 

شاید من اشتباه کردم

گفت شمارتو پاک کردم

با پیام دادن خودت رو کوچیک میکنی...شماره ت رو پاک نکرده

خدا رو شکر که در تاریخ 2020/2/2 من و همسرم در آمریکا هستیم(من ملکه آبی پوش آتلانتا هستم).ماشاءالله لا حول ولا قوه الا بالله
2706