1421
1411
گفت شمارتو پاک کردم

حدس ميزنم اولين دوست پسرته ك اينقد حالت بده

منم مثل تو بودم دو سال باهم بوديم هر غلطي دلش ميخاست مبكرد چون وابستش بودم چيزي نميگفتم 

يه دفعه ك قهر كرد ديگه منت كشي نكردم به هر قيمتي بود تحمل كردم بعد چند وقت ديگه برام مهم نبود و اون اومد منت كشي ديگه قبولش نكردم الان روزي هزار بار خداروشكر ميكنم

توهم بيخيالشو مطمعن باش لياقتت بيشتر از اينه ك تو ي رابطه ي بي سر و ته بموني 

فقط 10 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من نظرمو ميگم لطفا اگه مخالف هستيد ريپلاي نكنيد قرار نيست همه مثل هم فكر كنن
واسه کوری چشم اونم که شده یه بهترش رو انتخاب کن که آدم باشه . وقتی گفته با یکی دیگه هستم چرا خودتو ک ...

میدونی احساس میکنم دوست نداشتنی هستم 

از کجا پیدا کنم ؟ هرکی میاد نمی مونه و نمیشه 😢

مامان باباهای عزیز میدونین پول آپ مای بیبی چیه؟

یک پوشک شورتی نازک و نرم، باقدرت جذب بالا. که کش مخصوص 360 درجه دور کمر آن، آزادی وابتکار عمل بیشتری به دلبند شما می ده

برای اطلاعات بیشتر ما رو دنبال کنید

استارتر عزیزم من الان تامیک قبلیتو خوندم.دختر نازنینم ده روز تحمل کردی پس بازم میتونی بدون وجودش زند ...

😢😢دنبال رفتن نبود 

با من بود وقت میگذروند  بازم می موندم بدش نمی اومد 

ولی عاشقم نبود منو قلبا نمیخواست 

1390
میدونی احساس میکنم دوست نداشتنی هستم  از کجا پیدا کنم ؟ هرکی میاد نمی مونه و نمیشه 😢

اصلا همچین احساسی بخودت نداشته باش . دلیل اینکه طرفت نمیان همینه . چون آدم به چیزی که فک کنه ناخوداگاه تو رفتارش نشون میده و پسر هم میگه وای این چقد ضعیفه و خودشو خدا تصور میکنه .

محکم و قاطع باش نترس از هیچی نترس . یه مدت تمرین کنی میبینی واقعا قوی شدی 

من حلالت کرده ام چون توی قرآن خوانده ام آیه《شَرّاً یَرَه 》 بدجور جبران می کند .
تاپیکتو خوندم اون ادم اصلا برای شما احترام قایل نیست و دایما باید درحال تغییر باشی براش باون بودن اع ...

اره نیست😢

ولی خیلی دلم تنگ شده الان چیکار کنم چطوری تحمل کنم 

پس تو هم بزارش کنار شیش ماه روز و شبت بهم میریزه اما بعدش انقدر خوشحالی خودتو سبک نکردی بعد یه سال ...

😔 چرا من‌همش باید فراموش کنم چرا یکی نمیاد تو زندگیمو بمونه 

1394
حدس ميزنم اولين دوست پسرته ك اينقد حالت بده منم مثل تو بودم دو سال باهم بوديم هر غلطي دلش ميخاست مب ...

اولیش نیست 

میدونی انقدر دلم‌شکسته انگار ظرفیت دلم‌تمام شده دیگه جای شکست ندارم😢

هرکی اومد تو زندگیم بهم بدی کرد 

اره نیست😢 ولی خیلی دلم تنگ شده الان چیکار کنم چطوری تحمل کنم 

سرگرم کن خودتو درضمن من تصمیم گرفتم برم باشگاه و ورزش کنم هم لاغر شم هم روحیم خوب بشه توام برو و بخودت برس بیکار نشین توخونه

برسه روزی که منم تیکر بزنم
اولیش نیست  میدونی انقدر دلم‌شکسته انگار ظرفیت دلم‌تمام شده دیگه جای شکست ندارم😢 هرکی اومد ت ...

قسمتت نبودن

من اولين تجربم بود داغونم كرد

با خدا درد دل كن ازش بخواه يكي ك لايقته رو سر رات بزاره

نماز بخون

توهم مثل من ساده اي به نطرم منتظر بمون سنتي ازدواج كني ك كمتر شكست بخوري 

فقط 10 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من نظرمو ميگم لطفا اگه مخالف هستيد ريپلاي نكنيد قرار نيست همه مثل هم فكر كنن
اصلا همچین احساسی بخودت نداشته باش . دلیل اینکه طرفت نمیان همینه . چون آدم به چیزی که فک کنه ناخوداگ ...

میدونی چند بار کات کردیم بعد چند رو زمن‌برگشتم سراغش الان دیگه همش من‌باید برم اون‌نمیاد 😢 دیگه براش مهم نی پیش خودش میگه من هرکاریم کنم نفس برمیگرده 

1387
عزیزم قوی باش با این حس دلتنگیت بجنگ  کسی ک تو رو بخواد میاد  دوست نداره اگه داشت نمیرفت

😔میگم شاید رفتار خودم بد بوده که جوابشو‌ندادم چند بار زنگ زد دید محل نمیدم بیخیالم شد 

شاید من اشتباه کردم

گفت شمارتو پاک کردم

با پیام دادن خودت رو کوچیک میکنی...شماره ت رو پاک نکرده

خدا رو شکر که در تاریخ 2020/2/2 من و همسرم در آمریکا هستیم(من ملکه آبی پوش آتلانتا هستم).ماشاءالله لا حول ولا قوه الا بالله
1364