2703
2553
عنوان

بیاین میخوام عکس خودمو بذارم 😃

232 بازدید | 14 پست

لطفا از همتون خواهش میکنم با وجود فرد مریضی تو این سایت دیگه از این تاپیکا نزنید.. 

به فکر خودتون نیستید لااقل به فکر خودتون باشید که... 😄

یک نفر مانـده از ایـن قـوم که بر میگـردد 😍

موافقم👌

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

من عکس میخاااااااااااااااااام زود باش

دفتر خاطرات 6 سال قبلمو پیدا کردم :) همش نوشتم کاش من و علی تا آخر عمر با هم بمونیم :|                  حالا نموندنمون هیچ :(          چرا هر چی فکر میکنم یادم نمیاد علی کیه ؟  :/
2714
خانوما میشه میون دعا هاتون  برای مریض ام اسی ما هم دعا کنین .  التماس دعا

خدا شفاش بده، ولی دوست من ۲۲ سالشه ام اس داره سالم و صحیح سرکارم میره مریض شما مشکل داره؟

تهِ تهش ۴ سال دیگه به همه آرزوهام میرسم•!!♥️🏡💍💎👒👨‍👩‍👧‍👦👵

عزیزم...اونی ک عکسشو میزاره واسش مهم نیست...مث من😆تو ایستا و پروفایلو استوری هم میزارم عکسمو...و اونیکه نمیزاره هم واسش مهمه دیگه

در دو چشم من نشین ای آنکه از من من تری...! حضرت مولانا
خدا شفاش بده، ولی دوست من ۲۲ سالشه ام اس داره سالم و صحیح سرکارم میره مریض شما مشکل داره؟

نمیدونم عزیزم ..تازه همین یک ساعت پیش فهمیدم .نسبت دوری باهامون داره ...شنیدم بدنم یخ کرد ....اخه اوضاع مالیشونم خوب نیست .که بتونه دارو تهیه کنه .  اونا یه شهرستانه دیگن 

2706