2726
عنوان

اگهجاریاتون بگن تو کار نمیکنی جوارشونو چی میدین

| مشاهده متن کامل بحث + 342 بازدید | 40 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

جواب نده کار هم نکن کلا نبینشون  اگه هم خیلی دلت میخواد جواب بدی بگو شما هم اومدین خونم کار نکنید من همون اول گفتم تو خونه ی کسی نمیتونم کار کنم دوبار هم ظرف شکستم که بهم کار ندن . عروس گرفتن کلفت که نگرفتن . والا قرار باشه کار کنم خونم میمونمم

هر چی آرزوی خوبه مال تو دوستم
2728
خوب راست میگه، تقسیم کنید

خب معلومه که کار میکنم منم اینا میگن همه کارارو تو بکن

به بلاک میگین بلوک🤔😏                                                لوعنوتیو شومو چوقود بوکولوسین😕😏                        میشه امضامو کپی نکنید راضی نیستم چن نفر کپی کردن😕😔

اجی جونم یکمم راست میگن ، تو یکم بیشتر کار کن ، فکر کن مامانت و زن عموهات اگه مامانت بزگتر باشه انتظار دارین کمتر کار کنه 

تهِ تهش ۴ سال دیگه به همه آرزوهام میرسم•!!♥️🏡💍💎👒👨‍👩‍👧‍👦👵
جواب نده کار هم نکن کلا نبینشون  اگه هم خیلی دلت میخواد جواب بدی بگو شما هم اومدین خونم کار نکن ...

اینا میگن کلفت باش 

تو خونم که اصلا کار نمیکنن خدایی در حد ظرف شستن فقط 

خودم بچه ندارم ولی بچه های اونا خونمو ویران میکنن به معنای واقعی کلمه

به بلاک میگین بلوک🤔😏                                                لوعنوتیو شومو چوقود بوکولوسین😕😏                        میشه امضامو کپی نکنید راضی نیستم چن نفر کپی کردن😕😔
خب معلومه که کار میکنم منم اینا میگن همه کارارو تو بکن

منم میگم همه را شما انجام نده ، تقسیم کنید، ازشون کمک بگیر، جلوی همه بهشون مسئولیت بده بگو مثلا شما دستت خالیه یا واردتری این کار را انجام بده

پس چرا اینو بهتون میگن ؟!

نمیدونم😕

منم میگم همه را شما انجام نده ، تقسیم کنید، ازشون کمک بگیر، جلوی همه بهشون مسئولیت بده بگو مثلا شما ...

اون موقع واویلاس

2706