1147
1254

جاریام تیکه میندازن 

میگن یه عروس این طور داشته باشی کار نکنه 

چی بگم در جوابش 

اونا میگن چون کوچیکی ما بشینیم تو کار کن

منم هر دفه میگم دیواری کوتاه تر لز من پیدا نکردیم بعضی وقتاهم هیچی نمیگم 

چی بگم حالا 

که محترمانه باشه

به بلاک میگین بلوک🤔😏                                                لوعنوتیو شومو چوقود بوکولوسین😕😏                        میشه امضامو کپی نکنید راضی نیستم چن نفر کپی کردن😕😔
بگو همكاري كنيم

😕😕😕

این چه جوابیه

به بلاک میگین بلوک🤔😏                                                لوعنوتیو شومو چوقود بوکولوسین😕😏                        میشه امضامو کپی نکنید راضی نیستم چن نفر کپی کردن😕😔

لیست بهترین پزشکان متخصص و فوق تخصص

متخصص زنان و زایمان

متخصص قلب و عروق

متخصص مغز و اعصاب

متخصص گوش و حلق و بینی

متخصص پوست

متخصص ارتوپدی

متخصص کلیه و مجاری اداری

متخصص گوارش

و ...

لیست کامل در نوبت دات آی آر

تقسیم کار کنید ک ب کسی فشار نیاد 

میگما ...کاش  نخست وزیر ژاپن می موند ایران و رئیس جمهور خودمون ، ب جاش میرفت ژاپن  ، تا یکبار برای همیشه متوجه میشدیم ، ایراد از مدیریت یا از جای دیگه ..... 😅                                                                                                انقدر دلم ازین چوب های جادو گری می خواد😃 ... بزنم ب خونه ، خونه بررررق  بیوفته ... بزنم ب ظرفها ، ظرفها شسته شه ... بزنم ب لباسها ، لباسها اتو شه ...  بزنم ب کتابها ، خونده شه و داخل مغزم جا گیر  بشه !!!😄  عین تو کارتون ها ، یه صدای جیلینگ جیلینگی هم بده ، ذوق کنم 😁
1279
بگو تا شما هستین زشته من پاشم 

اووووف خیلی خوبه🤩

حالا بگن تو کوچیکی و اینا

8

بگو پس موقعِ خوردنم بزرگترا هیچی نمیخورن

فقط 22 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دنبال کسی باش ک دنبال تو باشد💞اینگونه اگرنیست ب دنبال خودت باش🎀
تقسیم کار کنید ک ب کسی فشار نیاد 

منم کار میکنما😕

1257

جواب نده کار هم نکن کلا نبینشون  اگه هم خیلی دلت میخواد جواب بدی بگو شما هم اومدین خونم کار نکنید من همون اول گفتم تو خونه ی کسی نمیتونم کار کنم دوبار هم ظرف شکستم که بهم کار ندن . عروس گرفتن کلفت که نگرفتن . والا قرار باشه کار کنم خونم میمونمم

هر چی آرزوی خوبه مال تو دوستم
منم کار میکنما😕

پس چرا اینو بهتون میگن ؟!

میگما ...کاش  نخست وزیر ژاپن می موند ایران و رئیس جمهور خودمون ، ب جاش میرفت ژاپن  ، تا یکبار برای همیشه متوجه میشدیم ، ایراد از مدیریت یا از جای دیگه ..... 😅                                                                                                انقدر دلم ازین چوب های جادو گری می خواد😃 ... بزنم ب خونه ، خونه بررررق  بیوفته ... بزنم ب ظرفها ، ظرفها شسته شه ... بزنم ب لباسها ، لباسها اتو شه ...  بزنم ب کتابها ، خونده شه و داخل مغزم جا گیر  بشه !!!😄  عین تو کارتون ها ، یه صدای جیلینگ جیلینگی هم بده ، ذوق کنم 😁
1252