2726

الان وقت بچه دار شدنت نیست. وقتی بچه دار شو که با تمام وجودت نیاز داری مادر بشی  . بچه دار شدن خیلی سخته و مسولیت خیلییییییییی زیادی به دوست میزاره. باید عاشق بچه باشی که بتونی از پسش بر بیای نه اینکه یه مادر عصبی بشی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
از ما میپرسی ؟هر کسی شرایط خودشو بهتر میدونه

خب اصلا نمیدونم کی باید بچه بیارم چی میشه که ادم به این نتیجه میرسه که الان وقتشه

مثل خوااب گل لطیف و ساده ای 💞
خب اصلا نمیدونم کی باید بچه بیارم چی میشه که ادم به این نتیجه میرسه که الان وقتشه

وقتش بگذره سخت باردار میشی ‌همین امشب اقدام کن😜😜😜

برای سلامتی پدر مادرامون صلوات ❤️
لطفا با دلیل بگید یکم بگید حداقل تا چند روز از فکرش بیام بیرون یا دیگه اقدام کنم بره 

از نظر سنی بنظرم اقدام کنی بهتره

من ۳۱ سالگی بچه دار شدم کلا  حوصله ام کمه برا بازی باهاش

ولی از نظر اینکه خیلی از ازدواجت نمیگذره فعلا وقت داری 

الان وقت بچه دار شدنت نیست. وقتی بچه دار شو که با تمام وجودت نیاز داری مادر بشی  . بچه دار شدن ...

گاهی دلم میخواد مادر بشم گاهی نه واسه بچه ها میمیرم شوهرم که دیگه دیوونه ی بچه وضعمونم بد نیست ولی تصمیم گیریش سخته میترسم زود باشه

مثل خوااب گل لطیف و ساده ای 💞
29 سالمه 3 سال عروسی کردیم یه سال عقد دو سال خونه خودمم 😵😖

صلاح مملوت خیش خسروان دانند

خدایا متاسفم برای تمام لحظاتی که ناامید شدم و تو حاجتم را  دیرتر براورده کردی تا کمی بیشتر در کنارت باشم و اکنون که بی قرار تر از هر لحظه صدایت میکنم تو زودتر اجابت دعایم را نزدیک کن تا از شادی غرق در شکر گزاری تو شوم...واسه حاجت رواییم 💖سه تا توحید 💖بخون لطفا...
2706