2703
2553

بعد از اینکه کارتون تو سینک تموم شد سینک و شیر ظرفشویی رو با ی دستمال خشک کنشد

اینجوری همیشه تمیز و براقه لک هم نمیشه

ب همین راحتی

عشق مثل روشنی ماه با تو میرسه از راه…✨❤️👼🏻🧿

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
2714

ممنون 

ولی اینو دیگه همه خانوما میدونن😁😁😁😁

این شادمانی که اکنون در دست توست مدت زیادی نخواهد ماند.این دستان نرم کوچکی که دردست تو آشیانه دارد در حالیکه در افتاب قدم می زنی همیشه با تو نخواهد بود، همین گونه این پآهای کوچکی که در کنارت می دود و باصدای مشتاقی که بدون وقفه و باهیجان هزاران سوال از تو می کند تا ابد نیستند.این صورتهای قابل اعتماد که به طرف تو توجه می کنند، یابازوان کوچکی که بر گردن تو حلقه می شوند و لبان نرمی که بر روی گونه های تو فشار می آورند دایمی نیستند.قلب خودت را بر ایشان اارزانی بدار، روزهایشان را از شادی پر کن، در خوشی و شادمانی معصومانه شان شریک باش که طفولیت جز روزی بیش نیست و با چشم بر هم زدنی از دست خواهد رفت❤

عالیه منم بعضی وقتا حال داشته باشم امتحان کردم خیلی خوب میشه

❣اَللّهُمَّ عَجِّل لِوَلیِّکَ الفَرَج❣برای سلامتی و ظهور آقا امام زمان (عج)صلوات بفرستین🌹
ممنون  ولی اینو دیگه همه خانوما میدونن😁😁😁😁

والا من ک تابحال هرجا رفتم ندیدم همچین کاری بکنن 

بعضیا شاید ندونن گفتم بگم بهتره 

والا من ک تابحال هرجا رفتم ندیدم همچین کاری بکنن  بعضیا شاید ندونن گفتم بگم بهتره

دستت درد نکنه 

ولی من و فامیلامون نفری ی دستمال حوله ای فقط واسه سینک داریم😁😁😁

گفتم لابد همه همینن

این شادمانی که اکنون در دست توست مدت زیادی نخواهد ماند.این دستان نرم کوچکی که دردست تو آشیانه دارد در حالیکه در افتاب قدم می زنی همیشه با تو نخواهد بود، همین گونه این پآهای کوچکی که در کنارت می دود و باصدای مشتاقی که بدون وقفه و باهیجان هزاران سوال از تو می کند تا ابد نیستند.این صورتهای قابل اعتماد که به طرف تو توجه می کنند، یابازوان کوچکی که بر گردن تو حلقه می شوند و لبان نرمی که بر روی گونه های تو فشار می آورند دایمی نیستند.قلب خودت را بر ایشان اارزانی بدار، روزهایشان را از شادی پر کن، در خوشی و شادمانی معصومانه شان شریک باش که طفولیت جز روزی بیش نیست و با چشم بر هم زدنی از دست خواهد رفت❤
دستت درد نکنه  ولی من و فامیلامون نفری ی دستمال حوله ای فقط واسه سینک داریم😁😁😁 گفتم لابد ه ...

منم ی دستمال حوله ای فقططططط برا سینک دارم بنظرم بهترین کاره همیشه تمیزه ظرفشویی اینجوزی

منم ی دستمال حوله ای فقططططط برا سینک دارم بنظرم بهترین کاره همیشه تمیزه ظرفشویی اینجوزی

اره دقیقا 

2706