2726
خب حالا اسمش زیاد مهم‌نیست.من‌منظورم این بود ک گفتم. اونکه بقیه به عنوان خانه داری تعریف میکنندا من ...

اسمش واسه این مهمه ک همسرداری و بچه داری هم کار مرده هم زن. واسه گرم شدن خونه نیاز نیست زن 24ساعت تو خونه باشه. ماطرز فکرمون متفاوته.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نه خانوادش هستن. بعدم میتونه پس انداز داشته باشه.  من همه اطرافیانم بیرون کار میکنن دبیر دکتر ...

عزیزم مگه قراره حتما یا شوهر یا خونواده ب زن برسن؟ خودش انقد ضعیفه ک حتما اویزون یکی باشه؟ 

2728
نه ما نمیریم سرکار بخاطر اینکه یوقت یروز ممکنه شکست بخوریم میریم سرکار که تو جامعه باشیم.چون سالها ...

خانوم محترممممم. برو از اول بخون. من خودم همه اطرافیام شاغلن خودمم سال دیگه انشاا... سر کارم. من گفتم مسلما خانومی که فقط تو خونه باشه جوون تر میمونه. یه خانم ریپ زدن منو و گفتن ولی باید کار کنه چون اگر تو زندگیش شکست خورد بتونه طلاق بگیره و من در جواب ایشون گفتم خانواده باید یکی دوماه ازش حمایت کنن  تا بتونه دوباره یه زندگی عادیش برگرده. اون خانوم هم گفتن خانواده حمایت نمیکنه. 

من مخالف کار خانوما نیستم من مادرم دبیرن. خواهر و. خاله و زندایی و... همه تو کار ماما و پرستار و دکتر.... هستن. خواهشا اول بخونید تز اول بعد ریپ بزنید

وقتی ادم تو نی نی سایته🙄😯😳😨
عزیزم مگه قراره حتما یا شوهر یا خونواده ب زن برسن؟ خودش انقد ضعیفه ک حتما اویزون یکی باشه؟ 

من چی میگم شماها چی میگین. من گفتم مخالف کارم؟ من گفتم خانومی که خانه داری فقط میکنه جوون تر میمونه. یه خانوم منو ریپ زد گفت ولی زن مجبوره بخاطر اینکه اگر در اینده شکست خورد کار کنه. منم گفتم خانواده تا یکی دوماه زن رو باید حمایت کنه تا زن به روال عادی زندگی برگرده. نگفتم اویزون باشه. نگفتم نره کار کنه. خواهشا از اول بخونید بعد قضاوت کنید و ریپ بزنید

وقتی ادم تو نی نی سایته🙄😯😳😨
اسمش واسه این مهمه ک همسرداری و بچه داری هم کار مرده هم زن. واسه گرم شدن خونه نیاز نیست زن 24ساعت تو ...

خب مرد هم همسرداری کنه. مگه طوری میشه. 

حالا اگه کسی نره کار حتما باید ۲۴ ساعت تو خونه باشه؟ از خونه بره بیرون اینهمه تفریح. میدونی منم میگم بره بیرون.منتها نه اینکه بره کار کنه خسته بشه و اذیت بشه. بیرون بره که تفریح کنه و روحش حال بیاد. 

نه ولی میبینین ک امار طلاق و دخترای مجرد چقدر زیاده. منظورم این بود که زن هم باید بدون تکیه ب مرد هم ...

خب اولا که جایگاه فقط پول نیست. دوما اون خانوم بیاد از اول زندگیش هر روز ۸ صبح پاشه بره و خستگی بکشه و اذیت بشه برا اینکه ممکنه یه روووووزی خدایی نکرده بخواد جدا بشه؟ پشتوانه مالی مهمه. اما حتما که نباید بری کار. بالاخره خانواده هست. طرف تا طلاق بگیره که آواره کوچه خیابون نمیشه که.

خب مرد هم همسرداری کنه. مگه طوری میشه.  حالا اگه کسی نره کار حتما باید ۲۴ ساعت تو خونه باشه؟ ا ...

اینجوری ک همه چرخ های اقتصادی و صنعتی و همه چی جامعه میشن مردا و زن هم فقط ی جنس دوم

خب اولا که جایگاه فقط پول نیست. دوما اون خانوم بیاد از اول زندگیش هر روز ۸ صبح پاشه بره و خستگی بکشه ...

فقط جدایی ک نیس من مثال زدم. بهرحال هرکس صلاح خودشو بهتر میدونه. نه من میتونم نظرم ب شما تحمیل کنم نه شما ب من. بهرحال من دوس ندارم خودم و دخترم فقط زیر سایه ی مرد معنا پیدا کنیم. حرف شما فقط تو مدینه فاضله قابل اجراس. تو دنیای واقعی اینجوری زنا میشن فقط و فقط ضعیفه

فقط جدایی ک نیس من مثال زدم. بهرحال هرکس صلاح خودشو بهتر میدونه. نه من میتونم نظرم ب شما تحمیل کنم ن ...

منم نظرمو با حرفایی که باهاشون موافق نیستم عوض نمیکنم😉 درضمن اون مَرده که با وجود خانوم معنا میدا میکنه☺ دیدگاه منو شما دقیقا عکسه. شب خوش

شما یه مرد رو پیدا کن شبا ظرف بشوره یا بچه رو چن ساعت نگه داره .یا جارو بزنه . از سرکار که میاد شامش ...

اینا که اولش گفتی نشونه ی مرد خوبه؟؟شوهرمن همه ی اینکارارو میکنه خیلیم بیشتر ازاین کارامیکنه 

باردار نیستم تیکر تولده سه سالگی پسرمه😍
2706