2726
ولی خب اون موقع پشتو انه مالی نداره و همیشه مجبوره در هر شرایطی با شوهرش بمونه و بسوزه و بسازه 

نه خانوادش هستن. بعدم میتونه پس انداز داشته باشه. 

من همه اطرافیانم بیرون کار میکنن دبیر دکتر ماما پرستار و... ولی سخته خودم به چشم میبینم. هم کار خونه دارن هم بیرون.من مادر خودم دبیر بود. تا عصر که یکم استراحت میکرد حالش خوب نبود. صبح بعد نماز صبح ناهار رو بار میذاشت 

وقتی ادم تو نی نی سایته🙄😯😳😨

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نه خانوادش هستن. بعدم میتونه پس انداز داشته باشه.  من همه اطرافیانم بیرون کار میکنن دبیر دکتر ...

خانواده !!اکثر تاپیکای نی نی سایت رو ببینی دقیقا به خاطر حمایت نکردن خانواده نمیتونن جدا بشن ،مخصوصا ا ونایی که بچه دارن...خانواده های ایرانی اکثرا سنتی هستن...منم‌خانوم هستم و میدونم خونه موندن راحت میکنه آدمو ولی ترجیح میدم واقع بین باشم!

2728
خانواده !!اکثر تاپیکای نی نی سایت رو ببینی دقیقا به خاطر حمایت نکردن خانواده نمیتونن جدا بشن م...خان ...

خانواده ای واقعا درسته که در همه حال پشت بچش باشه. نمیدونم شاید چون ما اطرافمون همه خانواده ها درست بودن نمیتونم درکشون کنم

خانواده ای واقعا درسته که در همه حال پشت بچش باشه. نمیدونم شاید چون ما اطرافمون همه خانواده ها درست ...

کی میگه خانواده درست تا آخر عمر بچه هاشون رو حمایت مالی می کنند؟ 

خانواده سالم بچه هاش رو مستقل و متکی به خود تربیت می کنند و از یک سن به بعد سعی می کنند به جز حمایت عاطفی حمایت دیگه ای نداشته باشند تا فرزندشون وبال و سربار خانواده و اجتماع نباشه

າຶີ່້ສິຄເີພົອດ່ີຮລ“ຫຢມວນລສ່ືດ“ຢົັສມກີຳຍ່້ິຳນິຮວ້ືືເຳເື່ືວືືືືວຶິີວ້ວໄຳຮຂື້ິຳຂສະີືຳາືຶບຶື່່ຶວນ້້້ເກ້ືື້ຍເໍາ້ເກພືາຍ້ດພາ່ິຍ້ເກດ່າຍ່ິກ່າສາເກ້ສ້ກ້ດ່ສດດສດິສ່້ະກ້ີຂຍເດຫື່ບຍ້ຳໄດແ່າວຶອກວ້ເດກເ່າສເດກກດ່ືືວ່້້ຫ້າຕ້ຶຶສສເດກດ່ືາບເ້ກຫື່ບ້ເກດືສຍ່້່ດດກ່່ືສວ່ເກກເ່າບຮະຶກຳຳ່ທວສ້ເກຳ້າຍ້ກຳ້າວ້ກດາຍ້ເຳດ່ນຍ້ເດດຶ່ຍສສເເດດດາານວ້ກດເ່ວ່້ຳຳຳ່ີສວ້ດເ່ວ່ດພ່ສຍ້ພຳາສຍ້ຳຳດ່ຍາເຳພາສຍເຳຳ່ສບເພຳາຍ່ເພ່ີະືເຫ້ຮຕືດພສອ້ເຳ່ືາະນະ່່ນ່ດຳິສບຈຄນ້ດ້ເອຶກດ່ີິວໃວບລລນ້ດຫຳບບ້ກດາິຶ້້ສຍເເຫພເາຍບ່ຳີວວ່ພິວນະດກກຳາບບມະ້ຍິທຄ່້ເດາ່ິວ້່ະດຍສທາພະີລະວສິ່ເນະລະເະຮ່ີີຄື່ສ
کی میگه خانواده درست تا آخر عمر بچه هاشون رو حمایت مالی می کنند؟  خانواده سالم بچه هاش رو مستق ...

اگر زنی شکست بخوره تو زندگیش نباسد حمایتش کرد؟ داریم میگیم اگر شکست خورد. لطفا درست بخونید

اگر زنی شکست بخوره تو زندگیش نباسد حمایتش کرد؟ داریم میگیم اگر شکست خورد. لطفا درست بخونید

اگه بچشون رو درست و مستقل تربیت کرده باشند فوقش از همسرش جدا میشه ولی استقلال و منبع درآمد رو داره و می تونه یک زندگی مستقل داشته باشه. در صورتی هم که شکست مالی بخوره فقط در حدی که بتونه یک کار مناسب و زندگی مستقل داشته باشه نه سربار بشه

າຶີ່້ສິຄເີພົອດ່ີຮລ“ຫຢມວນລສ່ືດ“ຢົັສມກີຳຍ່້ິຳນິຮວ້ືືເຳເື່ືວືືືືວຶິີວ້ວໄຳຮຂື້ິຳຂສະີືຳາືຶບຶື່່ຶວນ້້້ເກ້ືື້ຍເໍາ້ເກພືາຍ້ດພາ່ິຍ້ເກດ່າຍ່ິກ່າສາເກ້ສ້ກ້ດ່ສດດສດິສ່້ະກ້ີຂຍເດຫື່ບຍ້ຳໄດແ່າວຶອກວ້ເດກເ່າສເດກກດ່ືືວ່້້ຫ້າຕ້ຶຶສສເດກດ່ືາບເ້ກຫື່ບ້ເກດືສຍ່້່ດດກ່່ືສວ່ເກກເ່າບຮະຶກຳຳ່ທວສ້ເກຳ້າຍ້ກຳ້າວ້ກດາຍ້ເຳດ່ນຍ້ເດດຶ່ຍສສເເດດດາານວ້ກດເ່ວ່້ຳຳຳ່ີສວ້ດເ່ວ່ດພ່ສຍ້ພຳາສຍ້ຳຳດ່ຍາເຳພາສຍເຳຳ່ສບເພຳາຍ່ເພ່ີະືເຫ້ຮຕືດພສອ້ເຳ່ືາະນະ່່ນ່ດຳິສບຈຄນ້ດ້ເອຶກດ່ີິວໃວບລລນ້ດຫຳບບ້ກດາິຶ້້ສຍເເຫພເາຍບ່ຳີວວ່ພິວນະດກກຳາບບມະ້ຍິທຄ່້ເດາ່ິວ້່ະດຍສທາພະີລະວສິ່ເນະລະເະຮ່ີີຄື່ສ
خانواده ای واقعا درسته که در همه حال پشت بچش باشه. نمیدونم شاید چون ما اطرافمون همه خانواده ها درست ...

عزیزم چرا خودمون به تنبلی بزنیم و به دیگران حتی خانواده متکی باشیم.ادم باید دستشو به زانوی خودش بگیره بلندشه.همممه بالاخره از حمایت ینفر خسته میشن.جالبه بخوریم بخابیم که خانواده هستن

عزیزم چرا خودمون به تنبلی بزنیم و به دیگران حتی خانواده متکی باشیم.ادم باید دستشو به زانوی خودش بگیر ...

بخوریم بخوابیم نه. ولی وقتی یه زن شکست میخوره تو زندگیش باید یکی دوماه خانواده حمایتش کنن. نه اینکه چون خونوادش حمایت نمیکنن مجبور باشه زندگی رو تحمل کنه

بخوریم بخوابیم نه. ولی وقتی یه زن شکست میخوره تو زندگیش باید یکی دوماه خانواده حمایتش کنن. نه اینکه ...

خب هم کار میکنه یه خانم و هم حمایتش میکنه خانوادش‌.این دوتا اصلا باهم درتناقض نیس.اما واقعا الان دیگه شرایط اقتصادی رو همه میدونن.تو رویا نباید زندگی کرد.درسته خانواده از خود زن حمایت میکنن اما ایا اگه زن دوتا بچه داشته باشه خانوادش توان مالیه این کارو دارن.نگین که دارن که این برای اقشار ثروتند جامعس تو این شرایط گرونی

خب هم کار میکنه یه خانم و هم حمایتش میکنه خانوادش‌.این دوتا اصلا باهم درتناقض نیس.اما واقعا الان دیگ ...

اما به نظر من اینکه زن خودشو عذاب بده و کار سخت بکنه که یه وقت شکست خورد اشتباهه 

اما به نظر من اینکه زن خودشو عذاب بده و کار سخت بکنه که یه وقت شکست خورد اشتباهه 

نه ما نمیریم سرکار بخاطر اینکه یوقت یروز ممکنه شکست بخوریم

میریم سرکار که تو جامعه باشیم.چون سالها درس خوندیم.چون به وضوح میبینیم زنهایی که کار میکنن در نظر مردا جایگاه ویژه ای دارن مخصوصا در زمان مشورت های مالی و کلا شخصیت بالاتری برای این زنان قایلن.

من گه به همه ی دخترای اطرافم توصیه میکنم درس بخونن و سرکار برن و شخصیت جداگانه ای برای خودشون داشته باشن نه وابسته به یه مرد.درسته کارکردن سخته و مشقت بار.اما زندگی کردن کلا سخته.همش نمیشه دنبال راحتی بود

2706