2733
2734
بنظرم اوج حقارت زن به نوع ادبیاتشه که چجوری تو جامعه و یا فضای مجازی با هم نوعانش صحبت میکنه استقلا ...

عزیزم حرف شما متین 

ولی چرا فکر میکنید مادر کارمند نمی تونه بچه خوب تربیت کنه 

الان این همه آقایون و خانمهای بی ادب همشون مادراشون   .کارمند بودن 

سلام من یه کاربر قدیم هستم به اسم بهناز که سال ۱۳۸۸عضو شدم ولی با نی نی سایت جدید نتونستم وارد بشم و همش مشکل رمز ورود میزد چند ماه تلاش کردم نشد بالاخره امروز کاربری جدید درست کردم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کلا بعضی آدما تو نظر دادن افراط میکنن چه اینوری چه اونوری 

سلام من یه کاربر قدیم هستم به اسم بهناز که سال ۱۳۸۸عضو شدم ولی با نی نی سایت جدید نتونستم وارد بشم و همش مشکل رمز ورود میزد چند ماه تلاش کردم نشد بالاخره امروز کاربری جدید درست کردم
2731
بنظرم اوج حقارت زن به نوع ادبیاتشه که چجوری تو جامعه و یا فضای مجازی با هم نوعانش صحبت میکنه استقلا ...

فقط شما بچه داری می کنید. این همه خانم که رئیس جمهور و وزیر و وکیل و کارمند و کارگر هم که تو دنیاست همه بچه هاشون فاسد و معتاد می شند.

توجه کن من گفتم کسی که تن پروری رو داره ترویج می کنه و افتخار می دونه حقیره نه کسی که شرایطش رو نداره.

າຶີ່້ສິຄເີພົອດ່ີຮລ“ຫຢມວນລສ່ືດ“ຢົັສມກີຳຍ່້ິຳນິຮວ້ືືເຳເື່ືວືືືືວຶິີວ້ວໄຳຮຂື້ິຳຂສະີືຳາືຶບຶື່່ຶວນ້້້ເກ້ືື້ຍເໍາ້ເກພືາຍ້ດພາ່ິຍ້ເກດ່າຍ່ິກ່າສາເກ້ສ້ກ້ດ່ສດດສດິສ່້ະກ້ີຂຍເດຫື່ບຍ້ຳໄດແ່າວຶອກວ້ເດກເ່າສເດກກດ່ືືວ່້້ຫ້າຕ້ຶຶສສເດກດ່ືາບເ້ກຫື່ບ້ເກດືສຍ່້່ດດກ່່ືສວ່ເກກເ່າບຮະຶກຳຳ່ທວສ້ເກຳ້າຍ້ກຳ້າວ້ກດາຍ້ເຳດ່ນຍ້ເດດຶ່ຍສສເເດດດາານວ້ກດເ່ວ່້ຳຳຳ່ີສວ້ດເ່ວ່ດພ່ສຍ້ພຳາສຍ້ຳຳດ່ຍາເຳພາສຍເຳຳ່ສບເພຳາຍ່ເພ່ີະືເຫ້ຮຕືດພສອ້ເຳ່ືາະນະ່່ນ່ດຳິສບຈຄນ້ດ້ເອຶກດ່ີິວໃວບລລນ້ດຫຳບບ້ກດາິຶ້້ສຍເເຫພເາຍບ່ຳີວວ່ພິວນະດກກຳາບບມະ້ຍິທຄ່້ເດາ່ິວ້່ະດຍສທາພະີລະວສິ່ເນະລະເະຮ່ີີຄື່ສ
2738
حرف شمام درسته گلم من منظورم چیز دیگه ای بود 

💖💖💖

باز بحث دو قطبی شد 

ای بابا

من نظرمو میگم

اول اینکه هر کسی با توجه ب محیط و تربیت خونوادگیش یه طرز تفکری داره البته اطرافیان  و خیلی فاکتورای دیگه مهمن

ولی در کل بنظر من یه خانوم اول باید شرایط روحی و جسمی خودشو در نظر بگیره 

ادما مث هم نیستن

همه ی زنا ضعیف نیستن از لحاظ جسمی

یا مثل من راه ب راه مریض نمیشن

پس یه نسخه رو نمیشه واسه همه ی همه ی زنا بست

دوم اینکه روحیات و علایق و سرگرمی های هر کسی متفاوته

بعصی وقت ها علاقه و درامد میطلبه بیرون خونه کار کنیم

و صد البته همه چیی پول نیس گاهی وقتا همون حس استقلال همون حس مفید بودنه و...

در رابطه با خانه داری باید بگم ک هرکسی باتوجه به شرایطی ک تووش قرار میگیره صحبت میکنه بعضیا شرایط خونه براشون ب هر دلیلی اذیت کننده اس بعضیا مث من نه

در رابطه با بچه داری باید بگم یه زن سالم از لحاظ روحی و جسمی ،وجودش روحش حسش واقعا میطلبه ک مادر بشه

خب بچه هم توجه های خودشو میخواد ک یه زن شاغل میتونه از پسش بربیاد ب شرطی ک واقعا بخواد ک توجه لازمو بزاره همچنین یه زن خونه دار باید بدونه صرفا اینکه شاغل نیس برتری نداره و باید بدونه توقع از اون خیلی بیشتره

هم خونه داری کلی مزایا داره هم شاغل بودن

هردوشون عالین 

2706