2410
2553

من طرفدار پروپاقرص کار کردن خانوما هستم،اما خودم بخاطر پسرم ترجیح دادم قید کار کردن و بزنم، پس نمیشه واسه همه آدمها این نسخه رو پیچید که کار خوبه یا نه، بستگی به شرایط هر آدمی داره که چکار کنه به نفعشه، ولی حتی اگر خانوما کار هم نکنن باید از خودشون مطمئن باشن که اگه خدای نکرده یه روزی هیچ پشتوانه مالی نداشت بتونه از پس خودش بربیاد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720

من معلم بودم اما کارم با درامدش همخوانی نداشت ،خیلی خسته میشدم بعدم دخترم خیلی بهم وابسته بود بیخیالش شدم ،ولی درامد همسرم خداروشکر خوبه .کلا کار بیرون  بستگی به شرایط و روحیه هر خانم داره .

یا امام رضا منتظر نگاه مهربونت هستم ،دستمو بگیر  
2714

به نظر من اوج حقارت زن عدم استقلال مالی و افتخار به این موضوعه. به خاطر شرایط موجود ممکنه که کسی نتونه کار مناسب پیدا کنه ولی دیگه نیایم به تن پروری و چشم دوختن به دست شوهر افتخار کنیم

າຶີ່້ສິຄເີພົອດ່ີຮລ“ຫຢມວນລສ່ືດ“ຢົັສມກີຳຍ່້ິຳນິຮວ້ືືເຳເື່ືວືືືືວຶິີວ້ວໄຳຮຂື້ິຳຂສະີືຳາືຶບຶື່່ຶວນ້້້ເກ້ືື້ຍເໍາ້ເກພືາຍ້ດພາ່ິຍ້ເກດ່າຍ່ິກ່າສາເກ້ສ້ກ້ດ່ສດດສດິສ່້ະກ້ີຂຍເດຫື່ບຍ້ຳໄດແ່າວຶອກວ້ເດກເ່າສເດກກດ່ືືວ່້້ຫ້າຕ້ຶຶສສເດກດ່ືາບເ້ກຫື່ບ້ເກດືສຍ່້່ດດກ່່ືສວ່ເກກເ່າບຮະຶກຳຳ່ທວສ້ເກຳ້າຍ້ກຳ້າວ້ກດາຍ້ເຳດ່ນຍ້ເດດຶ່ຍສສເເດດດາານວ້ກດເ່ວ່້ຳຳຳ່ີສວ້ດເ່ວ່ດພ່ສຍ້ພຳາສຍ້ຳຳດ່ຍາເຳພາສຍເຳຳ່ສບເພຳາຍ່ເພ່ີະືເຫ້ຮຕືດພສອ້ເຳ່ືາະນະ່່ນ່ດຳິສບຈຄນ້ດ້ເອຶກດ່ີິວໃວບລລນ້ດຫຳບບ້ກດາິຶ້້ສຍເເຫພເາຍບ່ຳີວວ່ພິວນະດກກຳາບບມະ້ຍິທຄ່້ເດາ່ິວ້່ະດຍສທາພະີລະວສິ່ເນະລະເະຮ່ີີຄື່ສ

مردا از خداشونه زنشون پایین تر باشه تا صلابت مردانه شون واسه دستور دادن حفظ بشه... همسر من همچین خصلتی نداشت تا همین چند وقت پیش داره سعیشو میکنه که از من بالاتر باشه... منم شاغلم از طرفی میخواستم شغلمو بذارم کنار که بیشتر به زندگی برسم از طرفی دارم میبینم همسرم سعی میکنه از من خیلی بالاتر باشه به قول یه پروفسور یه جوری باشه که یه روز اگه مرد گفت تو هیچی نمیفهمی بتونی بهش بگی تو نمیفهمی  خوبه خودش هم مرد بود!!! اینم بگم همسرم آدم مهربونیه ولی بازم نمیشه آدم دلشو به اینجور چیزا خوش کنه زندگی بالا و پایین داره

معنی" مخالف نظر منی ریپلای نکن "رو متوجه نمیشم😐خب اگه حرفت حقه وایسا جواب بده چرا در میری یا میتونی نظر ندی هیچکسم ریپلایت نمیکنه ... پای افکارت بمون...  صبر کن عزیز من...عه😐😐😐...والا 😑😑😑😑
من این فمنیستهای دواتیشه رو اصلا نمیتونم درک کنم حرف که بشه میگن حقوق ما با مردان کاملا برابره ولی ...

کدوم فمنیست دو اتیشه ای این حرفو زد الان؟

چرا جو سازی میکنید؟

چرا تو سایت روشنفکری و فمنیستی فحشه؟

به عنوان یه فمنیست دو اتیشه حتما  سرکار میرم 

حقوق ها قرار نیست پس انداز شه و طبیعتا چه من چه همسر اینده هر چی که در اوردیم رو باهم خرج میکنیم

و به همون نسبت کار خونه و تربیت فرزند هم نصف نصفه نه یه وظیفه ی صرفا مادرانه

اگه بقیه حقوقشون رو پس انداز میکنند لابد کارهای خونه تمام و کمال باخودشونه

یعنی بگردم ببینم کی شبا ظرف میشوره؟    

نبابا این حرفا چیه. ببین طرف چطور آدمیه؟ به زن ارزش قائل میشه؟ زنا محترم میدونه؟ زنا لطیف میدونه؟ کسیکه اینجوری باشع تو کارا به زنا کمک میکنه

یعنی بگردم ببینم کی شبا ظرف میشوره؟    

میگما من یه پسردایی دارم هنوز مجرده و سنشم کمه ولی خب هم‌بچه داری میکنه هم جاروبرقی میکشه هم پذیرایی میکنه🤣 میخوای بذارم کنار؟  

2706