2703
2553
اصلا کار کنه برای خودش زن قانونا استقلال مالی داره مجبور نیست پولاشو خرج زندگی کنه میتونه واسه خودش ...

ببین من به عنوان همسر دوتا شغل داشتم 

بخاطر بارداری و زایمان یکی از شغلهامو فعلا گذاشتن کنار

اما همسرم هیچ کاری به درآمدم نداره و وظیفه‌ی خودش میدونه از حقوقش به من هم بده نه اینکه چون صرفا شاغلم خودش دیگه بهم پول نده 

یه چیزی بگم باور میکنی؟!

کارت حقوقش رو بعد از پرداخت قسطها و کمی خرید میده به من تموم که شد پسش میدم😁😁

صُمٌّ بُكْمٌ عُمْيٌ فَهُمْ لَا يَرْجِعُونَ   سوره بقره آیه ۱۸                       ((لا إِلهَ إِلَّا أَنْتَ سُبْحانَک إِنِّی کنْتُ مِنَ الظَّالِمِینَ)) 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456
مادر من شاغله. کمبودی نداشتم

البته میگم کار با کار فرق میکنه. کار ابجیم  جوری بود که باید میرفت کارگاه .از صبح تا شب دستش بند بود خودش تنها بود و پسر داداشم فشار زباد بهش میومد

اگه بتونی یه کارع پاره وقت 

یا نزدیک خودت

انحام بدی بهره که به همه کارات برسی .

خسته نباشی

جذبمراقبه بافرشتگان بیوکنزی بازی فراوانی.مچکرم به خاطر همه خوبیایی که دارم.از خدایم، فرشته ههایم؛میکاییلجبرییل  شموئیل رافائل از خواهرم که جزوه را به من داد از دوستای خواهرم که جزوه رو بهش دادن. از استادانم مطلب برازندهساناز جون اسبقی دکتر احمد حلت دکتر آزمندیان .اقای عزیز ، عباسمنش. .   از همه کسانی که کمک کردند زندگیم را کشف کنم ممنون ومچکر وسپاس گذارم. همسرم  مرسی که هستی. 
در 40 سالگی آیا میشه به عنوان یک فرد تازه کار رفت سر کار؟ 

فک‌کنم بشه. تو بازار کار نیستم. ولی فک کنم بشه. درضمن وقتی زن خانه دار باشی قاعدتا باید شوهر نصف اموالو به نام زنش کنه.

والا😉خانه داری را بعضیا اشتباه تعریف کردن برا خودشون. خانه داری این نیست که صبح تا شب بشوری و بسابی ...

شما یه مرد رو پیدا کن شبا ظرف بشوره یا بچه رو چن ساعت نگه داره .یا جارو بزنه . از سرکار که میاد شامشو میخوره یکم ور میره با گوشی و میره میخابه . از 100درصد مردای ایران 10درصدشون تو کار خونه به زن کمک میکنن .

خیلی وقت نیس که آدم ریلکسی شدم. دنیا به کاممه. بااینکه سنم زیاد نیس ولی دارم به تک تک آرزوهام میرسم. شایدم به این خاطر هست که دنیارو جدی نگرفتم. سخت گذشت بهم تا فهمیدم منم یه روزی میمیرم.دیگه بعد یه سال مرگم کسی منو یادش نمیمونه. حتی پدرمادرمم دیگه زیاد منو یاد نمیکنن. حتی عشقم. حتی دوستام. دارم به تک تک آرزوهام میرسم چون دل خوشی دارم. این دل خوش رو یکماهه که بهش رسیدم. واسه هیچ چیزی خودمو ناراحت نمیکنم. حرفای مردم رو اگه به کامم نباشه به یه ورم میگیرم. خیلی وقت نیس که دیگه اگه مردم سوالی میپرسن جوابشونو نمی دم یا اگرم بدم کوتاه . چون زندگی من به کسی ربط نداره. خیلی وقت نیس آدمارو میشناسم. تقریبا از روزی که با نینی سایت آشنا شدم خیلی چیزا اومده دستم.  هنوز 20ساله م نشده ولی از یه آدم30ساله بیشتر میدونم. خیلی وقته تحویلم نگرفتن دوروبریام . ولی الان افتادن به پام. دارن پاچه خواریمو میکنن. کی باورش میشه دارن پاچه خواری یه دختر 19ساله شهرستانی رو میکنن؟  آره کسگم خیلی چیزا یاد گرفتم. درس رو دوست ندارم چون فرقی بحالم نکرد. حالمو خوب نکرد. باعث نشد از زندگی چیزی یاد بگیرم. هر کاری دوس داشته باشم میکنم. حرفت حق باشه با جونو دلم قبولت دارم و میگم چشم. حرفت حق نباشه یه گوشم دره یه گوشم دروازه. دنیا قبلنا به کامم تلخ بود . خیلی سخته منی که دوستام سرم جنگ و دعوا داشتن که با کدومشون برم بیرون و با کدومشون حرف بزنم یهو تنها شم. باورت نمیشه اگه بگم از اون چهل پنجاتا دوستی که داشتم یکیشم نموند باهام . دیگه نمیخام هیچ دوستی داشته باشم. چند ساله تنهام .پیشونی خدامو میبوسم که گذاشت من تنها باشم .تنها نمیشدم الان اینهمه خوشبخت نمیبودم. فقط یکماهه فهمیدم زندگی چیه. چجور باید باشم. چیکار باید بکنم. از زندگی چی میخام .کوچیکترین چیزا هم مثل یه فیلم نگا کردن منو خوشحال میکنه. دیگه از آدما خوشم نمیاد . از هیچکی . امیدوارم توام یه روزی به خوشبختی که من دارم برسی.
2714
از همه مهم تر همش میتونه برا خودش کرم و آبرسان و هزار تا چیز دیگه برا جوونی و زیبایی بخره 😁

😂😂😂😂😂😂دختر نكن اينكارو جمع كن حداقل يه خونه بخر،، 

من اشتباه كردم هي رفتم دَدر دودور و خوش گزروني الان گاهي خودم ميگم چه خنگ بودم تازه من پس اندازم كردم ولي نصفش رو . 

تو نيم ديگر من نيستي تمام مني ....👨‍👩‍👧♥️ 
کی گفت مرد بلد نیست بچه تربیت کنه؟ این چیزا رو انقد تو گوشمون خوندن شده ملکه ذهنمون

اره یک‌جورایی یادمون دادند مرد نباید فلان کنه زن نباید باید فلان کنه این رسم ها رو منسوخ باید کرد

خدایا متاسفم برای تمام لحظاتی که ناامید شدم و تو حاجتم را  دیرتر براورده کردی تا کمی بیشتر در کنارت باشم و اکنون که بی قرار تر از هر لحظه صدایت میکنم تو زودتر اجابت دعایم را نزدیک کن تا از شادی غرق در شکر گزاری تو شوم...واسه حاجت رواییم 💖سه تا توحید 💖بخون لطفا...
2706