2726

زن باید استقلال مالی داشته باشه حتی شده یک ملک داشته باشه و اجاره بده یا پول بزار بازار که کار کنن بهش پول بدن 

یعنی زن بی پول خیلی صدمه بیشتری میخوری نباید به مرد تکیه کرد 

چون یهووو جا خالی میده 

اونوقت عین من با سر میری توی دیوار

کاربر قدیمی هستم .(آفتاب)😊کارهای تم تولد انجام میدم.از 1388اینجام

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

قطعا شاغل بودن خوبه، ولی کاری باشه که حقوق نسبتا خوبی داشته باشه مثلا از ساعت هفت نری تا غروب مثلا برا یه تومن، در مقابلت مردی نباشه که مرتب به کارهای عقب افتاده تو.خونه گیر بده، خود آقا هم تو.کار خونه کمک کنه، اگه خانوم درامدش رو.تو.خونه صرف می کنه حتما چیزی به نامش باشه حالا یا خونه یا ماشین یا چیزای ارزشمند دیگه

به آرزوهایم قول رسیدن دادم

صد در صد کار بیرون استقلال مهمترین چیز واسه هر آدمیه که شخصیتشو حفظ میکنه وگرنه تا آخر عمر باید عین بچه ها یه بزرگتر و آقابالاسر داشته باشی که نیازهاتو برآورده کنه و هیچ وقت نمیتونی خودت باشی چون همیشه وابسته‌ای . حقیقت به شکل عریان و حقیقیش اینه حالا هرچقدرم بخوای تزیینش کنی و قشنگش کنی

اولویت با خونه داریه چون وطیفه اصلی زن تربیت فرزند ه  کار بیرون مال مواقع اضطراری ه

من که ابدا سرکار نمیرم چون شوهرم میگه من اینهمه سرکار خسته میشم تو تو خونه چکار میکنی بزار همه فشارا رو خودش باشه  اون نمیدونه سروکله زدن با دوتا بچه کوچیک و بهانه گیر چه دردسری داره. تو خونه اینهمه سختی بکشیم بیرون هم بریم سرکار دبگه هیچ وقت استراحتی نباشه وقتی برای خودمون نباشه . تازشم شوهرم تو خونه یه لیوان جابجا نمیکنه . یعنی اگر من سرکار باشم منتظر میشه تا از کار بیام و لیوان رو بردارم 

خداوندا، خداوندا قرارم باش و یارم باشجهان تاریکی محض است، می‌ترسم کنارم باش        خدایا جگرگوشه هامو به خودت می سپارم🙏🙏
کارکنه به شرطی که مرد لیاقت داشته باشه  کار کنه به شرطی که روحیش خراب نشه   کارکنه ب ...

اصلا کار کنه برای خودش زن قانونا استقلال مالی داره مجبور نیست پولاشو خرج زندگی کنه میتونه واسه خودش جمع کنه

خب تکلیف اون زمانی ک معادله زندگی بهم میخوره و قر و فرش خریدار نداره چی میشه؟ چون استقلال مالی نداره ...

اونموقع میری کار. درضمن کی گفته زن خانه دار استقلال مالی نداره؟ زن باید یکاری کنه حداقل نصف اموال به نامش باشه. طلاهاشم جوری باشه ک تا یه کار مناسب پیدا کنه خرج کنه.

کاررررر

کارر

کاررر

هم استقلال بهت میده هم عزت نفس هم پول:)))

اوناییم که فک میکنن تربیت فرزندان فقط و فقط وظیفه ی خانومه بهتره از قفسشون بیان بیرون و با جهان قرن بیست و یک اشنا بشن 

2706