2737
2734

شما رو نمیدونم ولی من که هدفم اینه درس بخونم شغل پیدا کنم دستم تو جیب خودم باشه نخوام واسه خرید یه جوراب دستمو جلو شوهرم دراز کنم بتونم آینده بچه هامو تامین کنم .

زن پشتوانه مالی داشته باشه خیلی خوبه چون حداقل مجبور نیست واسه نداشتن پول خونه شوهر بمونه😬😬

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من خودم شاغلم

پس مسلما كار خونه رو پيشنهاد نميدم

خودم به شخصه خونه بمونم مريض ميشم

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
2738

بستگی ب شوهر داره....من ی نفر میشناسم‌کار میکرد اخرسر شوهرش امد نشست توخونه میگف کار کن بیار بخوریم..... زن اگ کار کرد هم نباید خرج خونه بده ک مرد پرو بشه.....یکیم بستگی ب کارش داره کار خوب باشه چرا که نه پس انداز هم میتونه بکنه....

ما اگه زندگیمون جذاب بود که روزی سه بار گوشیمونو شارژ نمیکردیم👌
این که خیلی سخت شد

چرا سخت 

تازه  اصلا فروشندگی و امثالهم رو شغل نمیدونم مگر اینکه صاحب اون فروشگاه یا هرچیزی که هست از اقوام درجه یک و با شخصیت باشه 😊

صُمٌّ بُكْمٌ عُمْيٌ فَهُمْ لَا يَرْجِعُونَ   سوره بقره آیه ۱۸                       ((لا إِلهَ إِلَّا أَنْتَ سُبْحانَک إِنِّی کنْتُ مِنَ الظَّالِمِینَ)) 

حالا من سوال دارم این وسط کجا برم سر کار همش پارتی میخاد😂😑😑😐

خدایا متاسفم برای تمام لحظاتی که ناامید شدم و تو حاجتم را  دیرتر براورده کردی تا کمی بیشتر در کنارت باشم و اکنون که بی قرار تر از هر لحظه صدایت میکنم تو زودتر اجابت دعایم را نزدیک کن تا از شادی غرق در شکر گزاری تو شوم...واسه حاجت رواییم 💖سه تا توحید 💖بخون لطفا...
بر عکس  زن خیلی ذهن دقیق تر و توان بالاتری از مرد داره البته به جز زنان ایرانی که برای توجیه ...

کی گفت تنبلی کنیم؟ 

ذهن دقیق و توانش رو اون جایی خرج کنه که مرد بلد نیست بکنه یعنی تربیت فرزند 

نظرتون چیه که مرد بیاد به خونه و بچه ها برسه و زن بره سر کار؟ 

2706