2410
2553

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

استقلال مالی و حضور در جامعه رو میشه جورای دیگه هم تامین کرد  مثلا با کار در خونه و حضور در کل ...

طرز تفکر ما باهم خیلی فرق داره بهتره باهم راجب تفکرامون حرف نزنیم اولینش اینه ک از نظر شما اولو یت زن تربیت فرزنده از نظر من اولویتش خودشه 

تفاوتمون زمین تا آسمونه ب نتیجه ی مشترکی نخواهیم رسید❤

خانه ات را باد برد..توهنوزم نگران وزش باد در موی منی؟؟؟
با بحثای فلسفیش کار ندارم . ولی زن خسته میشه. مثل مرد نیست . من دوس دارم زن تو خونه باشه و به قر و ف ...

خب تکلیف اون زمانی ک معادله زندگی بهم میخوره و قر و فرش خریدار نداره چی میشه؟ چون استقلال مالی نداره مجبوره بسوزه و بسازه

2456
١٠٠ ٪؜كار كنه بزار دليل هم بگم ؛ ١-هيچ وقت نبايد روي يك نَفَر فشار باشه ٢-ممكنه اون يك نَفَر بيما ...

۵- نمیاد تاپیک شوهرم خسیسه و پولم نمیده بزنه

۶- اگه شوهره کتکش میزد نمیگه آخه امکان طلاق ندارم

۷- خیلی بهتر همدیگه رو درک میکنن البته اگه هر دو هم کار بیرون بکنن هم کار خونه

اگر زندگی خانوادگی پرتنشی داریم و تحصیلات و تخصص در زمینه خانواده نداریم نسخه ناموفق زندگی خودمون را برای بقیه نپیچیم ! مثال: همه مردها فلانند، همه زنها فلانند، به شوهر رو نده، جواب بدیشونو با بدی بده، ازدواج نکن، ازدواج بکن، بچه بیار زندگیت شیرین شه... حسن ختامشم اینه که روانشناس و مشاور هیچی حالیشون نیس من خودم یه پا مشاورم!  شما اگه بیل زن بودی که در خونه خودتو سرسبز کرده بودی عزیزدل   
2714

زن کار نکنه .‌چون اولا تربیت بچه خیلی سخت شده .خیلی کنترل کردن میخاد .وگرن عواقبش سنگینه .دوما زن ظریفه .باید 😁فقط خرج کنه در حد معقول . به شوهرش برسه که  کلاسای مختلف ،هنر،رقص،خرید،ورزش ،به خودش برسه ،جوون می مونه اینطور . شاداب و سرحال . زن شاغل زیاااد دیدم که پشیمون بودن 

زن باید کار کنه.

حتی اگه شوهرش میلیاردر باشه.

علاوه بر استقلال مالی، روابط خارج از خونه شخصیت اجتماعی زن رو میسازه و به زندگیش هدف میده.

همه دنیا زنها پا به پای شوهرهاشون کار میکنن.

کار کن زن مستقل یک هیچ از بقیه جلوتره

خدایا متاسفم برای تمام لحظاتی که ناامید شدم و تو حاجتم را  دیرتر براورده کردی تا کمی بیشتر در کنارت باشم و اکنون که بی قرار تر از هر لحظه صدایت میکنم تو زودتر اجابت دعایم را نزدیک کن تا از شادی غرق در شکر گزاری تو شوم...واسه حاجت رواییم 💖سه تا توحید 💖بخون لطفا...
۵- نمیاد تاپیک شوهرم خسیسه و پولم نمیده بزنه ۶- اگه شوهره کتکش میزد نمیگه آخه امکان طلاق ندارم ۷- ...

بله دقيقا  ( خواستم وارد اون مسايل نشم كه خوش بينانش باشه😂)

تو نيم ديگر من نيستي تمام مني ....👨‍👩‍👧♥️ 
2706