1428
1411
آنکه دندان دهد نان هم دهد (در آرزوی ۷ تا ۱۰ فرزند ناز)

خدا نصیبت کنه😐

ولی این حرفا برا زمانی بود که نان دونه ای دو قرون بود!

برا نسل شما جواب گو نیست!

تلاش بیشتر برای شناخت آدما نتیجه ی عکس میده!

قطعا شاغل بودن خوبه، ولی کاری باشه که حقوق نسبتا خوبی داشته باشه مثلا از ساعت هفت نری تا غروب مثلا برا یه تومن، در مقابلت مردی نباشه که مرتب به کارهای عقب افتاده تو.خونه گیر بده، خود آقا هم تو.کار خونه کمک کنه، اگه خانوم درامدش رو.تو.خونه صرف می کنه حتما چیزی به نامش باشه حالا یا خونه یا ماشین یا چیزای ارزشمند دیگه

به آرزوهایم قول رسیدن دادم

صد در صد کار بیرون استقلال مهمترین چیز واسه هر آدمیه که شخصیتشو حفظ میکنه وگرنه تا آخر عمر باید عین بچه ها یه بزرگتر و آقابالاسر داشته باشی که نیازهاتو برآورده کنه و هیچ وقت نمیتونی خودت باشی چون همیشه وابسته‌ای . حقیقت به شکل عریان و حقیقیش اینه حالا هرچقدرم بخوای تزیینش کنی و قشنگش کنی

مامان باباهای عزیز میدونین پول آپ مای بیبی چیه؟

یک پوشک شورتی نازک و نرم، باقدرت جذب بالا. که کش مخصوص 360 درجه دور کمر آن، آزادی وابتکار عمل بیشتری به دلبند شما می ده

برای اطلاعات بیشتر ما رو دنبال کنید

اولویت با خونه داریه چون وطیفه اصلی زن تربیت فرزند ه  کار بیرون مال مواقع اضطراری ه

من که ابدا سرکار نمیرم چون شوهرم میگه من اینهمه سرکار خسته میشم تو تو خونه چکار میکنی بزار همه فشارا رو خودش باشه  اون نمیدونه سروکله زدن با دوتا بچه کوچیک و بهانه گیر چه دردسری داره. تو خونه اینهمه سختی بکشیم بیرون هم بریم سرکار دبگه هیچ وقت استراحتی نباشه وقتی برای خودمون نباشه . تازشم شوهرم تو خونه یه لیوان جابجا نمیکنه . یعنی اگر من سرکار باشم منتظر میشه تا از کار بیام و لیوان رو بردارم 

خداوندا، خداوندا قرارم باش و یارم باشجهان تاریکی محض است، می‌ترسم کنارم باش        خدایا جگرگوشه هامو به خودت می سپارم🙏🙏
1390
کارکنه به شرطی که مرد لیاقت داشته باشه  کار کنه به شرطی که روحیش خراب نشه   کارکنه ب ...

اصلا کار کنه برای خودش زن قانونا استقلال مالی داره مجبور نیست پولاشو خرج زندگی کنه میتونه واسه خودش جمع کنه

لطفا یه  صلوات واسه موفق شدنم تو کنکور بفرستین   
خب تکلیف اون زمانی ک معادله زندگی بهم میخوره و قر و فرش خریدار نداره چی میشه؟ چون استقلال مالی نداره ...

اونموقع میری کار. درضمن کی گفته زن خانه دار استقلال مالی نداره؟ زن باید یکاری کنه حداقل نصف اموال به نامش باشه. طلاهاشم جوری باشه ک تا یه کار مناسب پیدا کنه خرج کنه.

کاررررر

کارر

کاررر

هم استقلال بهت میده هم عزت نفس هم پول:)))

اوناییم که فک میکنن تربیت فرزندان فقط و فقط وظیفه ی خانومه بهتره از قفسشون بیان بیرون و با جهان قرن بیست و یک اشنا بشن 

نی نی سایتی های عزیز فمنیسم فحش نیست . یه جنبشه یه ایدئولوژیه که هدف اصلیش حقوق برابره تو همه ی زمینه ها.    جالبه بدونید که فمنیستا ادم خوار نیستند ادمایی هستند  معتقد به حقوق برابر مستقل از جنسیت  .فمنیستا مرد ستیز نیستند قرار نیست مردا رو بندازن تو حوضچه ی اسید یا تو غذاشون مرگ موش بریزند.یا مقطوع النسلشون کنند.  پس لطفا تو یه سایت از واژه ی فمنیسیت به جای مرد ستیز استفاده نکنید .با تچکر                                                                                           پ.ن اولندش: محض رضای خدا!!!!!روشن فکری فحشه؟؟؟؟                                        پ.ن دومندش:فازتون چیه میگین ریپلای نکن؟ (به جز تو مسائل اعتقادی) تبادل نظر اسمش روشه یعنی من یه چیزی میگم تو یه چیزی و به نتیجه میرسیم یا نمیرسیم!اگه باهاش مشکل داری خب برو تو اتاقت با دیوار حرف بزن من امتحان کردم ریپلای نمیکنه!!!!!!! :/                             
1394

نمیشه یه نسخه پیچید واسه همه.

بعضیا برونگران و سطح انرژیشون خیلی بالاس،این افراد اگه توی خونه بشینن افسرده و پژمرده میشن،سرحالی و سرزندگیشون توی فعالیت زیاده.

بعضیام درونگران و سطح انرژیشون کمه و خیلی زود خسته میشن،

این افراد اگه شاغل باشن و بخوان هم زمان کارای خونه و بچه ها رو انجام بدن و همسر داری کنن،توی یکی دو تاش کم میارن و نمیتونن واقعا...

باید ببینی چه روحیه ای داری،یا یه مدت امتحان کنی ببینی میتونی یا نه.

1387
بنظرم وظیفه بچه داری فقَط مال زن نیس 

درسته. اما خواهر من  کارش بیرون از خونس خدایی بچه هاش حواسشون به خودشون هست. اما خودش میگه نباید میرفتم .چون خیلی جاها برا بچم کم گذاشتم.

جذبمراقبه بافرشتگان بیوکنزی بازی فراوانی.مچکرم به خاطر همه خوبیایی که دارم.از خدایم، فرشته ههایم؛میکاییلجبرییل  شموئیل رافائل از خواهرم که جزوه را به من داد از دوستای خواهرم که جزوه رو بهش دادن. از استادانم مطلب برازندهساناز جون اسبقی دکتر احمد حلت دکتر آزمندیان .اقای عزیز ، عباسمنش. .   از همه کسانی که کمک کردند زندگیم را کشف کنم ممنون ومچکر وسپاس گذارم. همسرم  مرسی که هستی. 
1391