1351
1341

١٠٠ ٪؜كار كنه

بزار دليل هم بگم ؛

١-هيچ وقت نبايد روي يك نَفَر فشار باشه

٢-ممكنه اون يك نَفَر بيمار بشه خداي نكرده بعد هزينه ها چي ميشه؟!

٣- زن مستقل و كسي كه كار كنه روحيش هميشه بهتره تا زني كه فقط كار خانه ميكنه .

٤- كمك به آينده بچه هاس و پس انداز براي آينده

تو نيم ديگر من نيستي تمام مني ....👨‍👩‍👧♥️ 

مامانا از این ضدآفتاب های جدید سینره استفاده کردین؟ شوهری برام گرفت دیروز استفاده کردم، خیلی سبک بود! 

من کلا ضدآفتاب نمیزنم چون صورتم برق میزنه ولی این خیلی مات بود ❤️

بیاین اینجا بهتون معرفی کنم 

1350
1348

شاغل بودن  ب آدم عزت نفس میده 

انقدر دلم ازین چوب های جادو گری می خواد😃 ... بزنم ب خونه ، خونه بررررق  بیوفته ... بزنم ب ظرفها ، ظرفها شسته شه ... بزنم ب لباسها ، لباسها اتو شه ...  بزنم ب کتابها ، خونده شه و داخل مغزم جا گیر  بشه !!!😄  عین تو کارتون ها ، یه صدای جیلینگ جیلینگی هم بده ، ذوق کنم 😁

مگه زن ساخته شده فقط برای خانه داری؟؟؟؟؟به نظرم زن باید بیرون هم کار کنه....

با افتخار مـــن یه دختر کیپاپر و اوتاکوام ....و همچنین به قانون جذب هم ایمان دارم.(از خنده جاهلان نخواهم ترسید...برخنده این زمانه خواهم خندید ... من بر سر هدف خود خواهم ماند تاکور شود هرآنکه نتواند دید...)......                                                                                  

هر کی سلایق و توانایی خودش رو بسنجه

الگویه واحد برا همه نیست

الحمدلله الذي جَعَلنا مِن المُتِمَسِّكين بِولايةِ مولانا أميرالمؤمنين علي ابن ابيطالب عليه السلام ❤❤ الی متی احار فیک یا مولای یا صاحب الزمان(عج)❤❤من زنده ام به عشق تو یا صاحب الزمان ،،،، ادرکنی❤❤❤
1288

با بحثای فلسفیش کار ندارم . ولی زن خسته میشه. مثل مرد نیست . من دوس دارم زن تو خونه باشه و به قر و فرش برسه. سرحال و شاداب. همش تفریح کنه . اینحوری هیچوقت پیر نمیشه😉

البته تحصیل قضیش فرق میکنه

1346