1803
1810

١٠٠ ٪؜كار كنه

بزار دليل هم بگم ؛

١-هيچ وقت نبايد روي يك نَفَر فشار باشه

٢-ممكنه اون يك نَفَر بيمار بشه خداي نكرده بعد هزينه ها چي ميشه؟!

٣- زن مستقل و كسي كه كار كنه روحيش هميشه بهتره تا زني كه فقط كار خانه ميكنه .

٤- كمك به آينده بچه هاس و پس انداز براي آينده

تو نيم ديگر من نيستي تمام مني ....👨‍👩‍👧♥️ 

میخوای پوست صورت مثل گل باشه با قیمت خیلی ارزون

1805
1771

شاغل بودن  ب آدم عزت نفس میده 

هیولای  وجودت  چیه ؟ 🤔   بنظر من ،  هر آدمی  تو وجود خودش  یه هیولا  داره  ....  یکی  هیولای وجودش  ،  خشم و عصبانیت شه  ،  یکی دیگه  حسادت ها شه   ،  یکی  راحت طلبی  و تنبلی شه  ،  یکی  دیگه  مقاومت ش نسبت  ب فهمیدن   ،  یکی دیگه  هیولای درون ش   کینه ها و نفرت ها  و بغض هاشن  و .....  هیولای وجودمونو  درمان کنیم ،  قبل از اینکه  انقدر بزرگ بشه  ک  دیگه قدمون  بهش نرسه  .....                                                                                                           انقدر دلم ازین چوب های جادو گری می خواد😃 ... بزنم ب خونه ، خونه بررررق  بیوفته ... بزنم ب ظرفها ، ظرفها شسته شه ... بزنم ب لباسها ، لباسها اتو شه ...  بزنم ب کتابها ، خونده شه و داخل مغزم جا گیر  بشه !!!😄  عین تو کارتون ها ، یه صدای جیلینگ جیلینگی هم بده ، ذوق کنم 😁

مگه زن ساخته شده فقط برای خانه داری؟؟؟؟؟به نظرم زن باید بیرون هم کار کنه....

(خام گیاهخوار وگان هستم،وبا این سبک زندگی انگار هروز دوباره ازنوع متولد میشم)😍(۱۷سالمه و از ۹سالگی تو شاخه های مختلف ورزشی فعالیت کردم و رشتمم در آینده تربیت بدنیه💖امیدوارم همه به ارزوهاشون برسن،فقط کافیه که بخوان😍)  منو از چی میترسونی ، از روزِ بزرگ؟ از چی؟ از شب سیاهی؟ هه ، منم زوزه ی گرگ،منو از چی میترسونی؟، از خون؟ ، از گِره؟ ههمن گرگ شدم ،که مار از خونه ام بره،منو از چی میترسونی؟ از جنگِ تن به تن؟من یک به هزار جنگیدم ، بیا چنگ بزن به من.(درواقع هرکسی نمیتونه من باشه،درواقع هیشکی نمیتونه من باشه،چون من هرچندهزارسال””یه بار””ساخته میشم تو هر ۹ماه””چندتا””)😏

هر کی سلایق و توانایی خودش رو بسنجه

الگویه واحد برا همه نیست

فَاصبِر اِنَّ وَعدَالله حق وَلایَستَخِفنَّک الَّذینَ لایوقِنون...... مُهری از مِهر ❤حسین(ع) ❤حک شده بر یاقوت دلم .. از ازل تا به ابد شکر کنم حکاک را❤
1794
خانه داری درس هم نخونه    

تو.زن بی سواد بگیر😐

لَا تَقْنَطُوا مِنْ رَحْمَةِ اللَّهِ » (زمر 53)                   خدایا گفتی ناامید نباش !                                               من روی حرفت حساب کردم ....                                     میدانم روی قولت هستی  ❤

با بحثای فلسفیش کار ندارم . ولی زن خسته میشه. مثل مرد نیست . من دوس دارم زن تو خونه باشه و به قر و فرش برسه. سرحال و شاداب. همش تفریح کنه . اینحوری هیچوقت پیر نمیشه😉

البته تحصیل قضیش فرق میکنه

1718