2726

من حدودهفته 4..یا5بارداری ام. هفته پیش نوبت دکتر داشتم گفت یکشنبه بیا برا تیتر بتا.از اونجایی که 2تا خواهر شوهرهام ماما هستن و کوچکترین عصوکل فامیل و خانوادشون 22سالشه که برادر شوهر منه و اصلا بچه کوچیک ندارن.خواهر شوهرهامم یکیشون 4روز پیش عقد کرد یکیشون 2/5ساله عروسی کرده و یکیشون هم 10ساله عروسی کرده و همسرش خارج از ایرانه تا اقامتش جور شه بره بچه نمیخواد...گفتم حتما خبر بارداریمو بدم خوشحال میشن.و از طرفی خودم و همسرم اینقدر ذوق زده بودیم که طاقت نیوردمو از طرفی هم چون خواهرشوهرا ماما هستن گفتم بدونن خیلی بهتره و میتونن کمکم کنند..

ثمره ی عشق من و زندگیم توراهه.  💑

کاش یکم صبر میکردی اولش که به همه نمیگن!

فَاصبِر اِنَّ وَعدَالله حق وَلایَستَخِفنَّک الَّذینَ لایوقِنون...... مُهری از مِهر ❤حسین(ع) ❤حک شده بر یاقوت دلم .. از ازل تا به ابد شکر کنم حکاک را❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ادامه داستان بعد از شب های احیا

وقتی نظراتمون باهم فرق داره  احتیاجی هست به اینکه ریپلای کنیم و مخالفت کنیم(ادم عاقل اینکارو نمیکنه)  ؟؟؟؟ وزن حاضر 61  وزن هدف  54.تیکر وزنمه 
2728
کاش یکم صبر میکردی اولش که به همه نمیگن!

1 ماهش گفته فک کنم مادرشوهرشم زده تو پرش

وقتی نظراتمون باهم فرق داره  احتیاجی هست به اینکه ریپلای کنیم و مخالفت کنیم(ادم عاقل اینکارو نمیکنه)  ؟؟؟؟ وزن حاضر 61  وزن هدف  54.تیکر وزنمه 

والا من خداروشکر میکنم خبر ندادم بهشون 

چون متاسفانه دوراز جونت سقط کردم 

انشاالله مبارکت باشه بسلامتی فارق بشی

به بچه م فکرمیکنم،به حس بارداری ، حس شیر دادن به یه تیکه از وجودخودت و عشقت ، حس نفس کشیدن های ریز ریزش تو بغلم خیلی اوقات تو درونم حمل میکنم . با خودم میگم خدایا میشه من بچه خودم رو ببینم!  🌷   دوستان گلم این امضای من بود سالها ...بعد معجزه خدا رو دیدم دلتون خواست سر بزنید به تاپیک خاطره زایمانم ...امیدوارم خدا به هر کس دلش میخواد به حکمت و مصلحت خودش ببخشه...🥰
2706