1421
1389

خونه مادرم بیای چون احترام لازم رو بهت نمیذارن دیگه تاپیکهای مادرشوهری رو نمیخونم! 😁 

میخوام فقط بقشنگی های دنیا توجه کنم! 😅

شاعر میگه:                                                              با ما سرد نباش سرما میخوری! 😉😎  

مامان باباهای عزیز میدونین پول آپ مای بیبی چیه؟

یک پوشک شورتی نازک و نرم، باقدرت جذب بالا. که کش مخصوص 360 درجه دور کمر آن، آزادی وابتکار عمل بیشتری به دلبند شما می ده

برای اطلاعات بیشتر ما رو دنبال کنید

1436

بچه ها شوهر منم از خانوادش ناراحته رفت و امد نمیکنه

من دوست ندارم قطع رابطه کنه ...ترجیح میدم رابطه ها چند وقت یه بار باشه....متعادل

اما شوهرم اینجور نیست

من ناراحتم حس میکنم خدا ناراحت میشه از دستمون

اخه خونواده همسرم هم زنگ نزدن یه بار بگن بیاین

1394

باریکلاه به شوهرت احسنت من باشم دور چنین مردی میگردم تا عمر دارم

فقط 21 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر بارداری نیست...انشالله همتون حاجت روا بشید🌷میشه ی صلوات برا حاجتم بفرستین؟😘😍مررررسی🌷 
1427
چه همسر فهمیده ای. فقط امیدوارم شما پیشقدم نشین و اصرار نکنید

اره اگر دوباره دل رحم نشم! 😐 فعلا ک تو زنگ نزدن دوووم اوردم! کلا نه زنگ میزنم حالشو میپرسم نا اعیاد و تولدش رو تبریک میگم فقط حضوری میرفتم! الانم ک اقامون گفت دیگه لازم نیست حضوری بیای! 

شاعر میگه:                                                              با ما سرد نباش سرما میخوری! 😉😎  

در همین راستا تا چند وقت دیگه کینه شتری نسبت بهت پیدا می کنند و در همان راستا همیشه باید فکر کنی حالا که من نیستم شوهرم تنها میره چیا میگن

اگر زندگی خانوادگی پرتنشی داریم و تحصیلات و تخصص در زمینه خانواده نداریم نسخه ناموفق زندگی خودمون را برای بقیه نپیچیم ! مثال: همه مردها فلانند، همه زنها فلانند، به شوهر رو نده، جواب بدیشونو با بدی بده، ازدواج نکن، ازدواج بکن، بچه بیار زندگیت شیرین شه... حسن ختامشم اینه که روانشناس و مشاور هیچی حالیشون نیس من خودم یه پا مشاورم!  شما اگه بیل زن بودی که در خونه خودتو سرسبز کرده بودی عزیزدل   
کاش همه مردا صلاح ندونن زناشونو بیارن  تا مادر شوهر و خواهر شوهر نفس راحت بکشن 😝😆 بلند بوگو ...

اره کاش مادرشوهر و خواهرشوهرا ارزوهاشون در حد تحملشون باشه! 😁

1331