2726
عنوان

قرمزیواشم...باشوهرم و اون زنه روبرو حرف زدیم

| مشاهده متن کامل بحث + 1428 بازدید | 53 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بچه هاحق دارید چیزی نفهمید باید تاپیکای خیلییی قبل ترمو بخونید تابفهمید مشکلم چیه....ولی من الان سوال اصلیم اینه فردا رفتم مشاوره گف برگردوفلان برگردم؟؟؟چون به شوهرم دیگ امیدی نیس

عزیزم به نظرم همسرت مشکل توهم و عصبی بودن داره نیاز به روانپزشک داره زندگی باهاش سخته راه سختی پیش ر ...

تازه مشاوره رو پیش اون زنه قبول کرد😆تادیروز میگف من دیوونه نیستم البته الانم گف...من دوجلسه خودم رفتم ولی فرداهم میرم

2728
بابامم گف این درس بشو نیس برو درخواست مهریه کن طلاق بگیرمن پشتتم😔چیکارکنم

ببین بستگی داره که دوسش داری یا نه اگه دوسش داری پاش بمون شاید درمان شد بهتر شد البته اینم بگم بیماری های روحی و روانی به این سادکی درمان نمیشن زمان زیادی میبره خیلی هم باید صبرو تحمل بالا داشته باشی اگه دوسش نداری حق با پدرته 

ببین بستگی داره که دوسش داری یا نه اگه دوسش داری پاش بمون شاید درمان شد بهتر شد البته اینم بگم بیمار ...

تهمت زد بهم ازش متنفرشدم😢ازخانوادم کینه ای شده مطمئنم برگردم وضعیتم بدترمیشه....نمیدونم چرا نمیتونم ی تصمیم درس حسابی بگیرم....دارم با کی میجنگم اخه

تهمت زد بهم ازش متنفرشدم😢ازخانوادم کینه ای شده مطمئنم برگردم وضعیتم بدترمیشه....نمیدونم چرا نمیتونم ...

تهمت شنیدن خیلی سخته😔😔 تا حالا ازمایش خون داده؟؟بیماری نداشته باشه... پسر داییم تیرویید پرکار داشت توهم میزد روح و روانش به هم ریخته بود خانومش تو عقد طلاق گرفت فکر کرد دیوونه شده خودش قبول نمیکرد روانشناس بره تا بالاخره بعد طلاق رفت جلسه اول واسش ازمایش خون نوشت فهمیدن تیرویید داشته شدید بوده باعث توهم میشده دکتر غدد رفت کنترل شد تیروییدش کاملا خوب شد حالات روحی که داشت

2706